اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مقام معظم رهبری جانشین به حق حضرت امام خمینی(ره) هستند

تاریخ انتشار: 1397/7/9
کد خبر: 56493
Print
Rss Services


روحانی برجسته اهل سنت هند:
مقام معظم رهبری جانشین به حق حضرت امام خمینی(ره) هستند
متین علی شاه قادری در دیدار با وابسته فرهنگی ایران در حیدرآباد هند تأكید كرد: باید گفت که مقام معظم رهبری جانشین به حق حضرت امام خمینی(ره) هستند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری ابنا، محسن آشوری، وابسته فرهنگی ایران در حیدرآباد هند، با متین علی شاه قادری، از روحانیون اهل سنت صوفی هند، دیدار و گفت‌وگو كرد.

آشوری در این دیدار با بیان سخنانی اظهار كرد: امروز آنچه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، وحدت بین مسلمانان است که دشمنان اسلام این وحدت را مورد هدف قرار داده‌اند تا مسلمانان را از یکدیگر جدا كنند؛ ولی علمای دین این مهم را ادراک كرده و همواره می‌کوشند تا وحدت مسلمانان را همچنان قوی و مستحکم نگه دارند.

وی سپس خطاب به متین علی شاه قادری گفت: امید است که مسلمانان تحت تأثیر حرکات مذبوحانه دشمن قرار نگیرند و صفوف خود را محکم داشته و از نفوذ و خلل در بین آنها ممانعت به عمل آورند؛ همانند شما که در این مسیر گام برمی‌دارید و بسیار فعالانه اقدام می‌كنید.

در ادامه متین علی شاه قادری، روحانی برجسته اهل سنت هندی با تأكید بر وحدت مسلمین، گفت: تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران آنقدر حکیمانه است که ما اهل سنت ایشان را صمیمانه دوست داریم و سخنان ایشان را بر دیده منت می‌نهیم.

متین علی شاه قادری در بخش دیگری از سخنانش تأكید كرد: باید گفت که مقام معظم رهبری جانشین به حق حضرت امام خمینی(ره) هستند و اوامر ایشان مطاع خواهد بود.

وی همچنین گفت: امروزه دشمنان و جبهه رقیب جمهوری اسلامی ایران از طریق فضای مجازی می‌کوشند تا نسل جوان مسلمان را نسبت به این كشور بدبین کنند و به آنها اطلاعات غلط می‌دهند و حتی در مسایل دینی و تاریخ اسلام جوانان را دچار تشکیک می‌کنند؛ همچنان که وقتی جوانان مسلمان هندی برای شغل یا تحصیل به عربستان می‌روند از ضعف علمی آنها سوءاستفاده كرده و بر افکار آنها تأثیر می‌گذارند.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.