اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دبیرخانه گذشته درخشان و چشم انداز روشنی دارد/ماموریت ما تبیین اسلام انقلابی در حوزه کاری است

تاریخ انتشار: 1397/7/15
کد خبر: 56624
Print
Rss Services


دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
دبیرخانه گذشته درخشان و چشم انداز روشنی دارد/ماموریت ما تبیین اسلام انقلابی در حوزه کاری است
حجت الاسلام والمسلمین لطفیان ظهر امروز در اولین نشست با کارکنان دبیرخانه، گذشته این نهاد را درخشان خواند و ابراز امیدواری کرد که آینده نیز باید بهتر باشد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، ظهر امروز اولین نشست و دیدار صمیمی حجت الاسلام والمسلمین کاظم لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با کارکنان این دبیرخانه صورت گرفت.

بر اساس این گزارش حجت الاسلام والمسلمین لطفیان ضمن گرامیداشت ایام سوگواری اهل بیت علیهم السلام و تقدیر از زحمات حجت الاسلام والسلمین عرب نیا ازآغاز تاسیس دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اظهارداشت: دبیرخانه گذشته ی درخشان و چشم انداز بسیار روشنی دارد و می بایست با تلاش جهادی آینده ی بهتری را در این حوزه ترسیم نماییم.

لطفیان با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه ی فعالیت جهادی و انقلابی یادآورشد: معظم له انتظار تبلیغ و ترویج اسلام انقلابی را دارند و ماموریت انقلابی ما نیز تبیین شاخص های اسلام انقلابی و نهادینه سازی آن در حوزه کاری خودمان است و بنده نیز صرفا با انگیزه ی خدمت به جمع خادمان و کارگزاران این نهاد ارزشی پیوسته ام.

وی افزود: آنگاه که رهبر انقلاب اسلامی از مسجد طراز انقلاب سخن می گویند، فرمایششان مختص گروهی خاص نیست و عمومی است؛ لذا ما نیز باید در این حوزه و در راستای رهنمودهای ایشان گام برداریم.

دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در بخش دیگری از سخنان خود گریزی به پاسخگو بودن دبیرخانه نسبت به جامعه ی مخاطب زد و بیان کرد: هیچ سوالی از طرف جامعه مخاطب ما نباید بی پاسخ بماند، هرچند پاسخ منفی باشد؛ رضایت جامعه ی مخاطب باید مورد توجه جدی قرار بگیرد و سیستم پاسخگویی به مطالبات منسجم باشد.

حجت الاسلام و المسلمین لطیفیان همچنین راهبردهای اساسی دور مدیریتی جدید را برای همکاران تبیین نمود.

 

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.