اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


احتکار کنندگان، تروریست های اقتصادی مردم و جامعه هستند

تاریخ انتشار: 1397/7/17
کد خبر: 56652
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت نقده:
احتکار کنندگان، تروریست های اقتصادی مردم و جامعه هستند
ماموستا کلشی نژاد، امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نمازجمعه این هفته اظهار داشت: کسانی که احتکار میکنند تروریست های اقتصادی هستند که وضع معیشتی واقتصادی حال حاضر جامعە را ترور می کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا کلشی نژاد، امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نمازجمعه این هفته اظهار داشت: توصیه به رعایت تقوای الهی کرد و پرهیزگاری عامل سعادت و کرامت انسان دانست.

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: این هفته را به تمامی پرسنل زحمتکش ناجا تبریک می گویم و نیروی انتظامی به عنوان امین مردم ایران اسلامی است.

ماموستا کلشی نژاد خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی همیشه حافظ امنیت در صحنه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی بوده است.

وی گفت: مردم نیز باید با احترام به قوانین و رعایت مقررات اجتماعی کمک رسان ناجا باشند چرا که قانون مداری و رعایت آن نشان دهنده تکامل و شخصیت انسانی است.

امام جمعه اهل سنت نقده در بخش دیگری از خطبه ها اظهار کرد: به سالمندان و ریش سفیدان باید احترام گذاشت چون ریش سفیدان و سالمندان برکت خانوادە و زندگی در جامعه اسلامی است.

وی اذعان داشت: سالمندان دارای احترام زیادی در درگاه الهی هستند و حتی احکام دینی را خدای متعال نسبت به این قشر تغییر می دهد.

کلشی نژاد با اشاره به بە بحث احتکار تصریح کرد: کسانی که احتکار میکنند تروریست های اقتصادی هستند که وضع معیشتی واقتصادی حال حاضر جامعە را ترور میکنند.

وی افزود: محتکرین باعث آشوب در بازار و ایجاد نگرانی در زندگی مردم می شوند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.