اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


ارتباط علماي مذاهب مختلف اسلامي در مناسبت هاي گوناگون بركات بسياري به همراه دارد

تاریخ انتشار: 1397/7/17
کد خبر: 56654
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تربت جام:
ارتباط علماي مذاهب مختلف اسلامي در مناسبت هاي گوناگون بركات بسياري به همراه دارد
مولوي شرف الدين جامي الاحمدي با اشاره به همايش ائمه جمعه اهل سنت خراسان در مشهد گفت: برگزاري اينگونه جلسات باعث ايجاد وحدت و همدلي ميان علما مي گردد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي شرف الدين جامي الاحمدي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته با اشاره به اهميت ارتباط علماي مذاهب مختلف اسلامي در كشور اظهار داشت: در برخي از موارد ممكن است مسائلي به وجود آيد كه موجب تكدر خاطر افراد در جامعه گردد كه اين مساله با تعامل بيشتر ميان علماي مذاهب با يكديگر قابل حل است.

وی با اشاره به گردهمايي ائمه جمعه اهل سنت خراسان در دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان و ديدار با رئيس و مسوولين اين دفتر خاطر نشان كرد: اين جلسه و ديدار فرصت مغتنمي بود كه مسائل و مشكلات پيش رو بررسي و به بحث گذاشته شود كه به اين خاطر از مسوولين مربوطه كمال تشكر را داريم.

امام جمعه اهل سنت تربت جام در ادامه سخنان خود به هفته نيروي انتظامي اشاره كرد و اظهار داشت: نيروي انتظامي مسوول حفاظت از امنيت و مبارزه با اخلالگران آرامش مردم هست و به اين منظور شايسته است كه از سبز پوشان اين نيروي خدوم كمال قدر داني صورت گيرد.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.