اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دشمنان در هر زمان و به هر طريقي مشغول دسيسه چيني بر عليه ملت ايران هستند

تاریخ انتشار: 1397/7/17
کد خبر: 56656
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت روستاي باغلق از توابع شهرستان رازو جرگلان:
دشمنان در هر زمان و به هر طريقي مشغول دسيسه چيني بر عليه ملت ايران هستند
حاج غفور آخوند يزداني گفت: مشكلات اقتصادي با تدبير مسئولين كشور و همراهي مردم به پايان خواهد رسيد و عاملين آن مجبور خواهند شد در مقابل خداي متعال پاسخگو باشند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حاج غفور آخوند يزداني، امام جمعه اهل سنت روستاي باغلق درخطبه هاي اين هفته نماز جمعه با اشاره به کار شکنی های دشمنان اسلام و مستکبرين، آن را نشانه دشمني آشكار استكبار جهاني با ملت مبارز ايران دانست و اظهار داشت: دشمنان قسم خورده ملت ايران با همراهي عوامل و دست نشاندگانشان در داخل هر روز عرصه را بر مردم تنگتر مي كنند و باعث مي شوند كه زندگي مردم روز به روز سختتر شود.

وی گرانفروشي و احتكار را يكي از دسيسه هاي دشمنان ملت در حوزه اقتصاد ارزيابي كرد و ادامه داد: كساني كه مايحتاج مردم را احتكار مي كنند و گرانفروشي مي نمايند دشمنان خدا هستند و مورد غضب خدا قرار مي گيرند.

آخوند يزداني مردم را به صبر فراخواند و در ادمه افزود: اين مشكلات نيز با تدبير مسئولين كشور و همراهي مردم به پايان خواهد رسيد و عاملين آن مجبور خواهند شد در مقابل خداي متعال پاسخگو باشند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.