اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در پیامی آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه اهل سنت را تبریک گفت

تاریخ انتشار: 1397/7/18
کد خبر: 56680
Print
Rss Services


شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در پیامی آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه اهل سنت را تبریک گفت
همزمان با شروع سال تحصیلی جدید شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در پیامی آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه اهل سنت را به طلاب و اساتید حوزه های علمیه اهل سنت گیلان تبریک گفت .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري شعبه نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت گيلان، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در پیامی آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه اهل سنت را به طلاب و اساتید حوزه های علمیه اهل سنت گیلان تبریک گفت .

متن پیام به شرح زیر است :

 

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّكَ الَّذِي خَلَقَ ، خَلَقَ الْإِنْسَانَ مِنْ عَلَقٍ

با توفیقات و عنایات الهی بار دیگر مدارس و موسسات حوزوی به روی طلاب و استادان گشوده می شود و بهار تحصیل و تهذیب نور افشان و حیات بخش می گردد . شروع دروس حوزه ها یادآور عالمان مجاهدی است که در طول تاریخ از حریم اسلام پاسداری کردند و به رسالت حقیقی خویش عمل نمودند .

اخلاق و معنویت روح و روان حوزه های علمیه است و از جمله وظایف مهم حوزه های علیمه حراست از اسلام و مبارزه علمی و عملی با توطئه های دشمنان اسلام و خنثی ساختن نیرنگ منافقان و مزدوران و پاسخ گویی به مسایل جوانان و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد که به فضل الهی در سال جدید نیز گامی محکمی همانند سال های گذشته در این زمینه برداشته خواهد شد .

این مجموعه ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به اساتید و طلاب جوان که سرمایه های حوزه علمیه در عصر بیداری اسلامی هستند ، آرزوی توفیق برای همه آن عزیزان در راه رشد ، تعالی و تحول مثبت را می نماید .

شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.