اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


نشست مشترک آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/7/18
کد خبر: 56681
Print
Rss Services


نشست مشترک آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش برگزار شد
جلسه آغاز سال تحصیلی مدیریت و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش با حضور حجت الاسلام علیرضا حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش برگزار شد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري شعبه نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت گيلان، جلسه آغاز سال تحصیلی مدیریت و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش با حضور حجت الاسلام علیرضا حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش برگزار شد .

در این جلسه حجت السلام حسین پور ضمن تبریک سال تحصیلی و تشکر از حضار ، احکام مدرسین مدرسه علمیه اهل سنت محمدیه را به ایشان اهدا کرد .

حجت الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه محمدیه در این جلسه ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و با اشاره به کمبود امکانات در مدرسه محمدیه ، از تلاش ها و پیگیری های مدیر شعبه گیلان در این زمینه تشکر کرد و افزود : برای جذب سرمایه و امکانات از نهاد های دولتی و کمک های مردمی جهت بهبود امکانات آموزشی برای طلاب و مدرسین عزیز تلاش های زیادی شده است ، اما هنوز کمبود های وجود دارد که ان شا الله به فضل الهی با همراهی و همکاری های بیشتر بر طرف خواهد شد .

وی جایگا مدرسه علمیه را جایگاه علمی و دینی عنوان کرد و اظهار داشت : عملکرد ما باید به گونه ای باشد که علاوه بر اینکه جایگاه علمی حوزه علمیه حفظ شود ، گام ها در جهت حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشته شود .

مدیر مدرسه محمدیه نقش روحانیون ، علما و اساتید را برای هوشیاری و آگاهی مردم و جامعه پر رنگ خواند و خاطر نشان کرد : علما و اساتید مامن دینی مردم هستند و مردم برای ابراز گلایه های خود به آنان مراجعه می کنند ، بنابر این همه ما باید مسئولیت بزرگ خود را درک کنیم .

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.