اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مردم ایران دشمنان کشورمان را از رفتار خود پشیمان کنند.

تاریخ انتشار: 1397/7/20
کد خبر: 56696
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
مردم ایران دشمنان کشورمان را از رفتار خود پشیمان کنند.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، خواستار همراهی مردم با برنامه های مسئولان در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان شد و گفت: مردم باید شرایط حساس کنونی کشور را درک کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، ماموستا ملا محمد محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع امام شافعی، فشارهای اخیر آمریکا را فشارهای روانی دانست که در عمل منجر به شکست می شود و از ملت خواست به مقامات کشور و بصیرت و برنامه آنان اعتماد کنند و از دامن زدن به شایعات خودداری نمایند.

وی همچنین تاکید کرد ملت ایران با درک شرایط کشور همچون تمام فراز و نشیب های 40 سال گذشته همراه و همگام با نظام، دشمنان را از رفتار خود پشیمان کنند.

ماموستا محمدی وحدت و یکپارچگی و مبارزه جدی با فساد و شکاف طبقاتی را از نیازهای کنونی کشور دانست و با اشاره به توصیه های جدی رهبر معظم انقلاب به مسئولان قوا، هرگونه کم کاری و بی مسئولیتی را محکوم کرد و روحیه خدمتگزاری و رضایت ملت را لازمه کاری برنامه مشکلات دانست.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه از پاسخگویی افراد در خصوص مسئولیت هایشان در محضر پروردگار سخن گفت و افزود: همه افراد جامعه دارای مسئولیت های مشخصی هستند که باید پاسخگوی عملکرد خود در پیشگاه خداوند باشند.

ماموستا محمدی با برشمردن تکالیف افراد در خانواده و جامعه نسبت به هم برخی کوتاهی ها در حوزه تربیت دینی و مذهبی را در خانواده ها غیرقابل قبول برای جامعه اسلامی دانست و از برخی بی مسئولیتی های همسران نسبت به هم و عدم تمکین به قراردادهای شرعی را تقبیح کرد و بخشی از طلاق های امروز را حاصل عدم تعهد زوجین به مسئولیت های شرعی و قانونی خود دانست.

ماموستا محمدی با نگاه به وظایف محوله قانونی و انسانی مشکلات دولتی و پذیرش سختی های مدیریتی از سوی آنها گفت: برخی از مسئولان سطح زندگی متفاوتی با آحاد جامعه دارند و این موضوع اجازه نمی دهد مشکلات مردم را که در مقابل آنها مسولیت دارند درک کنند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.