اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دشمنان بدانند امنیت کشور خدشه‌ناپذیر است

تاریخ انتشار: 1397/7/21
کد خبر: 56699
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت جزیره شیف؛
دشمنان بدانند امنیت کشور خدشه‌ناپذیر است
سید حسن حسینی: جمهوری اسلامی در هیچ برهه‌ای از زمان به احدی فرصت و اجازه تعدی به خاک پاک این مرز و بوم را نداده و اگر کسی بخواهد به امنیت این کشور آسیب و خدشه‌ای وارد کند با پاسخ قاطع و محکم رزمندگان اسلام مواجه خواهد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، سید حسن حسینی، امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کم‌فروشی را از منظر قرآن و روایات، مورد بررسی قرارداد و گفت: در قرآن مجید کتاب آسمانی و کلام الهی به‌طور صریح و مکرر به کم‌فروشی اشاره و به‌شدت سرزنش شده و یک سوره نیز در تقبیح آن به نام “مطففین” نازل شده است.
وی گران‌فروشی را یکی از آفت‌های کسب روزی حلال دانست و اظهار کرد: بسیاری از اهل بازار ممکن است دانسته یا ندانسته به آن مبتلا شوند. درآمد حاصل از گران‌فروشی حرام است و باید به صاحبان حق برگردانده شود.
خطیب جمعه ضمن بیان روایاتی در این خصوص گفت: پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید که از امت من نیست کسی که احتکار می‌کند.  درزمانی که مسلمانان نیازمند هستند احتکار و پنهان کردن نیازمندی‌های مسلمانان خیانت بزرگی است.
وی در ادامه سخنان با اشاره به پاسخ سریع و کوبنده سپاه اسلام به مزدوران و طراحان حمله تروریستی اهواز اشاره کرد و گفت: پاسخ به‌موقع به حمله‌کنندگان جنایت تروریستی اهواز موجب آرمش قلبی و تسکین خاطر خانواده‌های شهدای اهواز و ملت شریف ایران شد.
وی خاطرنشان شد: استکبار و تروریست‌ها و هرکسی می‌خواهد کوچک‌ترین ضربه‌ای به‌نظام و انقلاب و امنیت این مرزوبوم بزند جواب کوبنده‌ای از سپاهیان اسلام دریافت خواهد کرد.
وی تأکید کرد: درود فراوان بر نیروی مسلح بالأخص سپاه پاسداران که حقیقتاً قلب‌های داغدار خانواده‌های شهدا و مجروحین و در رأس آن رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا را و ملت شریف ایران اسلامی را خوشحال کردند.
سید حسن حسینی در بخش دیگری از سخنان عنوان کرد: جمهوری اسلامی در هیچ برهه‌ای از زمان به احدی فرصت و اجازه تعدی به خاک پاک این مرز و بوم را نداده و اگر کسی بخواهد به امنیت این کشور آسیب و خدشه‌ای وارد کند با پاسخ قاطع و محکم رزمندگان اسلام مواجه خواهد شد.
وی در پایان خطاب به بدخواهان نظام و دشمنان گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب مدظله الله العالی که در جمع بسیجیان گفتند؛ جمهوری اسلامی ایران با اتکا به قدرت الهی و با باور به قدرت حضور مردم، از هیچ قدرتی در دنیا هراس ندارد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.