اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


با صبر و شکیبایی ملت ، بار دیگر دشمنان در جنگ اقتصادی هم شکست خواهند خورد

تاریخ انتشار: 1397/7/21
کد خبر: 56718
Print
Rss Services


امام جمعه بوکان:
با صبر و شکیبایی ملت ، بار دیگر دشمنان در جنگ اقتصادی هم شکست خواهند خورد
ماموستا عباس احمدی، امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه تورم و گرانی به وسیله دشمنان اسلام و انقلاب برای کشورمان ایجاد شده تا مردم در فشار قرار گرفته و نسبت به نظام بدبین شوند اظهار داشت: در شرایط کنونی مردم باید بیش از پیش صبور باشند و امید است این مشکلات با دست پرتوان دولتمردان، مهار و کنترل شود و شرایط مردم به دوران اولیه و حتی بهتر از آن بازگردد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا عباس احمدی، امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه تورم و گرانی به وسیله دشمنان اسلام و انقلاب برای کشورمان ایجاد شده تا مردم در فشار قرار گرفته و نسبت به نظام بدبین شوند اظهار داشت: در شرایط کنونی مردم باید بیش از پیش صبور باشند و امید است این مشکلات با دست پرتوان دولتمردان، مهار و کنترل شود و شرایط مردم به دوران اولیه و حتی بهتر از آن بازگردد.

وی افزود: بی‌شک با صبر و شکیبایی ملت، بار دیگر پیشانی دشمن بر زمین ساییده شده و دولت و ملت بار دیگر از این شرایط دشوار نیز سربلند بیرون خواهند آمد همچنان که از 40 سال گذشته از تمامی مشکلات سربلند بیرون آمده و خداوند نیز حامی و پشتیبان این ملت بوده است.

وی در ادامه با اشاره به موضوع کنترل خشم و ممنوع بودن عصبانیت از دیدگاه اسلام بیان کرد: بسیاری از مردم جامعه هم اکنون از وضعیت به وجود آمده اقتصادی ناراحت هستند و این در حالی است که در آموزه‌های دینی و اسلامی دستور داده شده که در برابر ناملایمات آرام و صبور بود و دست در دست هم داده و مشکلات را برطرف کرد.

امام جمعه بوکان اظهار کرد: خشم و عصبانیت براساس فرمایشات قرآن کریم و نبی مکرم اسلام(ص) منع شده و علاوه بر آن نباید الفاظ رکیک را به دولتمردان نسبت داد و در پشت سر آنان بدگویی کرد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.