اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


امنیت، بزرگترین نعمت برای بشریت و جامعه اسلامی است

تاریخ انتشار: 1397/7/21
کد خبر: 56719
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر:
امنیت، بزرگترین نعمت برای بشریت و جامعه اسلامی است
ماموستا مصطفی محمودی ،امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به موضوع امنیت در جامعه اظهار داشت: بی شک بزرگترین نعمت برای بشریت، امنیت بوده و برای حیات انسان لازم و ضروری است

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به موضوع امنیت در جامعه اظهار داشت: بی شک بزرگترین نعمت برای بشریت، امنیت بوده و برای حیات انسان لازم و ضروری است.

وی افزود: همانطور که خوردن و آشامیدن و سعادت در زندگی ضروری است، امنیت نیز ضروری و لازم بوده و خداوند متعال در قرآن کریم، امنیت را در ردیف غذا آورده است.

ماموستا محمودی در ادامه به موضوع احتکار اشاره کرد و افزود: امروز که گرانی در جامعه به وجود آمده، مردم به فروشگاه‌ها حمله برده و بیش از مازاد نیاز خود و حتی به اندازه نیاز 6 ماهه و یک ساله خود خرید می‌کنند بنابراین نهادهای نظارتی باید در این زمینه اقدامات لازم و جدی خود را انجام دهند.

امام جمعه پیرانشهر با تاکید بر اینکه نباید تبلیغات بیگانگان را مبنی بر اینکه وضعیت اقتصادی وخیم‌تر می‌شود را باور کرد بیان کرد: بی‌تردید کالاهای اساسی مردم تامین خواهد شد و هرگز مردم در این رابطه دچار مشکل نخواهند شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.