اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


خانواده مهم ترین کانون اجتماعی در اعتلای اخلاقی جوامع بشری است

تاریخ انتشار: 1397/7/21
کد خبر: 56720
Print
Rss Services


امام جمعه مهاباد:
خانواده مهم ترین کانون اجتماعی در اعتلای اخلاقی جوامع بشری است
ماموستا عبدالسلام امامی، امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: خانواده مهم ترین و تاثیرگذارترین کانون اجتماعی در جوامع بشری است و استحکام بنیان خانواده قوت و استواری جوامع را به دنبال دارد .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا عبدالسلام امامی، امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: خانواده مهم ترین و تاثیرگذارترین کانون اجتماعی در جوامع بشری است و استحکام بنیان خانواده قوت و استواری جوامع را به دنبال دارد .

وی افزود: خانواده به عنوان یک پایگاه مستحکم نام‌ برده و این مجموعه کوچک را به عنوان یک نعمت بزرگ پروردگار برای بندگانش معرفی می‌کند.

ماموستا امامی خاطر نشان کرد: استحکام بنیان خانواده پایه اعتلای اخلاقی در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه مودت و مهربانی درخانواده باید دراولویت رفتارهای اعضای خانواده قرار گیرد افزود: تربیت فرزندان در خانواده در صورتی که با ارزش های یک جامعه منافات داشته باشد، می تواند ضربات جبران ناپذیری بر پیکره آن جامعه وارد سازد.

امام جمعه مهاباد تاکید کرد: تقویت ارتباط و تعامل بین والدین و فرزندان باعث جلوگیری از آسیب های اجتماعی و تقویت روابط خانوادگی خواهد شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.