اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


حکام و سردمداران استکباری، از سیاست در جهت تضعیف مسلمانان استفاده می کنند

تاریخ انتشار: 1397/7/21
کد خبر: 56721
Print
Rss Services


امام جمعه اشنویه:
حکام و سردمداران استکباری، از سیاست در جهت تضعیف مسلمانان استفاده می کنند
ماموستا سید مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: همه مردم باید به رعایت تقوی الهی و فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه توجه داشته باشند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا سید مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: همه مردم باید به رعایت تقوی الهی و فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه توجه داشته باشند.

وی در ادامه افزود: در افکار عمومی امروزه سیاست به معنای کلاهبرداری و دروغ و حقه بازی مطرح میشود اما در واقع واژه سیاست معنای متفاوتی دارد .

ماموستا خاتمی خاطرنشان کرد: در حالی که سیاست در راستای اداره امور مملکت بر مبنای زندگی مسالمت آمیز و بر پایه و اصول مصالح مردم و برقراری نظم و عدالت اجتماعی باشد سودمند است و قابل قبول است .

وی گفت: حکام و سردمداران استکباری و زورگو و چپاولگر در جهان امروز سیاست را در راستای تضعیف مسلمانان و چپاول و غارت اموال انسان های بی گناه و تقویت سیطره نامشروع خود بر جهان ترجمه و تفسیر میکنند که این سیاست در واقع به معنای دروغ و نیرنگ و کلاهبرداری است .

امام جمعه اشنویه با اشاره به آسیب فساد سیاسی اظهار کرد : هر کس بر طبق میل و آرزوی خود هر مطلبی را بگوید یا بنویسد که باعث تشویش اذهان عمومی گردد و مردم را مورد آزار و اذیت فکری و روانی قرار بدهد مصداق واقعی فساد سیاسی عمل کرده است .

وی اذعان داشت: اگر خدای ناخواسته فردی آگاهانه یا جاهلانه به مقدسات اسلام و  هر انسانی توهین و اهانت کرد موضع گیری و انتشار آن در جامعه باعث فتنه و فتنه انگیزی میشود و فتنه انگیزی در جامعه نیز از مصداق فساد سیاسی است که همگان باید از آن خودداری کنند .

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.