اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


نمایندگان مردم کردستان در مجلس خبرگان با دبیر جدید شورا دیدار کردند

تاریخ انتشار: 1397/7/21
کد خبر: 56727
Print
Rss Services


پیش از ظهر امروز؛
نمایندگان مردم کردستان در مجلس خبرگان با دبیر جدید شورا دیدار کردند
حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان و حاج ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با دبیر جدید شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، پیش از ظهر امروز طی جلسه ای حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان و حاج ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با دبیر جدید شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دیدار و پیرامون مسائل جامعه مخاطب و اهداف پیش رو گفتگو کردند.

بر اساس این گزارش حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله حجت الاسلام و المسلمین عرب نیا، برای حجت الاسلام و المسلمین لطفیان، دبیر جدید شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آرزوی توفیق و موفقیت در راستای اهداف تقریبی و مقدس دبیرخانه کرد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور ضمن تبریک مجدد به حجت الاسلام والمسلمین لطفیان به بیان برخی پیشنهادات و راهکارها در خصوص دغدغه های جامعه مخاطب دبیرخانه و دفاتر استانی نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پرداخت.

در بخش دیگری از این جلسه ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرک بهاران مریوان با ابراز خرسندی از فرصت دیدار صمیمی با دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از تلاش های چندین ساله ی حجت الاسلام والمسلمین عرب نیا تقدیر کرد و سلام و تبریک مردم و روحانیت استان کردستان را به حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر جدید شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ابلاغ کرد.

وی نیز در این جلسه صمیمی به بیان برخی از مشکلات مساجد و مدارس علوم دینی اهل سنت و همچنین طلاب و روحانیون استان کردستان پرداخت و از دبیر جدید شورا خواست که با اهتمام هرچه بیشتر نسبت به پیگیری و رفع دغدغه ها و مسائل مطرح شده اقدام شود.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.