اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


نشست مسئولین دفتر استانی و شعبات نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در مهاباد برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/7/26-10:35
کد خبر: 56853
Print
Rss Services


نشست مسئولین دفتر استانی و شعبات نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در مهاباد برگزار شد
این نشست با حضور حجت الاسلام فعال آذر، رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان و معاونت های دفتر استانی و مسئولین دفتر و شعبات به میزبانی دفتر مهاباد برگزار گردید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، این نشست با حضور حجت الاسلام فعال آذر،  رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان و معاونت های دفتر استانی و مسئولین دفتر و شعبات  به میزبانی دفتر مهاباد برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام فعال آذر،  رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان با عرض خیرمقدم وتشکر از فعالیت های دفاتر شهرستان ها اظهار داشت: دفاتر باید از بیت المال و اموال عمومی محافظت کنند و از نزدیک در جریان مشکلات مساجد و روحانیون اهل سنت باشند.

وی افزود: مسائل مختلف آموزشی و سامانه نام، پژوهش ها و خدمات رسانی به طلاب و روحانیون باید به صورت نظام مند صورت گیرد و به کارنامه طلاب و حضور فعال کارکنان و اجرای دقیق آیین نامه ها توجه جدی شود.

در این جلسه مباحث مختلف آموزشی از جمله وحدت رویه در مورد مسائل آموزشی پذیرش و امتحانات طلاب، ایجاد تسهیلات و رفع مشکلات موجود در ارائه خدمات به طلاب و روحانیون و سایر موارد شهرستان ها بحث و تبادل نظر گردید.

همچنین عملکرد و مباحث مرتبط با امور شهرستان ها توسط مسئولین دفاتر شهرستان ارائه گردید و در رابطه با برنامه های پیشنهادی سال بعد در بخش های فرهنگی، آموزشی و اداری و مالی بحث و تبادل نظر گردید و در رابطه با پیگیری مرحله دوم وضعیت شناسنامه ای مساجد، تشکیل ستاد نماز جمعه شهرستان ها، فعالیت شورای روحانیت و پیشنهادات برنامه و مناسبت های دینی و ملی از جمله هفته وحدت و دهه فجر تصمیم گیری شد.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.