اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


پیام تبریک دبیر شورا به مناسبت درخشش شیخ حسین درستکار در مسابقات سراسری قرآن کریم

تاریخ انتشار: 1397/7/28-16:29
کد خبر: 56889
Print
Rss Services


پیام تبریک دبیر شورا به مناسبت درخشش شیخ حسین درستکار در مسابقات سراسری قرآن کریم
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت کسب رتبه عالی در مسابقات سراسری قرآن کریم توسط شیخ حسین درستکار پیامی را صادر کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت کسب رتبه عالی در مسابقات سراسری قرآن کریم توسط شیخ حسین درستکار پیام تبریکی را صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

 

باسمه تعالی

برادر ارجمند شیخ حسین درستکار

خادم قرآن و مدرس مدرسه علوم دینی بنات الرسول (ص) کنگان

قرآن کلام نور و کتاب معرفت، شفا، تعالی، نجات، هدایت و سعادت بشری است که در پرتو آیات نورانی آن جانهای عاشق به سرچشه زلال وصال معبود لایزال دست یافته و به طهارت درون نائل می گردند.

اکنون که به لطف الهی و در سایه سار نظام پر برکت اسلامی، با همتی شایسته و تحسین برانگیز در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سال 1397 موفق به کسب رتبه عالی در رشته حفظ کل  قرآن کریم گردیده اید، این توفیق بزرگ را به شما و جامعه شریف روحانیت و فضلای قرآنی کنگان تبریک و تهینت عرض می نمایم.

 بی شک در شرایطی که رویکرد استکبار جهانی بر ایجاد اختلاف و درگیری میان مسلمانان معطوف گردیده است، حضور فعال روحانیت در عرصه های قرآنی و درخشش جنابعالی و سایر عزیزان در این مسابقات، نشانگر اهتمام ویژه سنگرداران بصیرت به پاسداری از آموزه های اصیل و حیات بخش قرآن کریم و مبارزه با اندیشه های مسموم و افراطی نسبت داده شده به اسلام عزیز بوده و بار دیگر ضرورت تدبر و تلاش مجاهدانه برای ترویج مفاهیم انسان ساز این کتاب آسمانی در میان جامعه اسلامی را یادآوری می کند .

ان شاء الله کوشش و توفیق ارزنده جنابعالی در این مسیر نورانی شتاب دهنده حرکت قرآنی و مبارک این دبیرخانه و دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و طلاب و روحانیون گرانقدر اهل سنت کشور در نیل هر چه بیشتر به آموزه های کتاب وحی و تحقق منویات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در گسترش فرهنگ قرآنی و پیشروی به سمت جامعه آرمانی قرآن محور باشد.

از خداوند منان، برای جنابعالی و سایر طلاب و روحانیون اهل سنت شرکت کننده در این دوره از مسابقات، عمری پر برکت در سایه عمل به دستورات قرآن کریم  و سیره اولیای دین علیهم السلام مسئلت می نمایم.

 

کاظم لطفیان

دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.