اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


راهپیمایی بزرگ اربعین مغایرتی با مبانی اهل‌سنت ندارد

تاریخ انتشار: 1397/8/4-16:11
کد خبر: 57005
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
راهپیمایی بزرگ اربعین مغایرتی با مبانی اهل‌سنت ندارد
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام‌جمعه موقت سنندج گفت: پیاده‌روی اربعین حرکتی خداپسندانه و از دیدگاه اهل‌سنت هیچ اشکالی ندارد و همه مسلمانان شیعه و سنی حضور گسترده پیدا می‌کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، ماموستا محمد امین راستی، امام‌ جمعه موقت سنندج با اشاره به شکوه و عظمت پیاده‌روی اربعین‌ اظهار داشت: پیاده‌روی اربعین حرکتی خداپسندانه و از دیدگاه اهل‌سنت هیچ اشکالی ندارد و همه مسلمانان شیعه و سنی حضور گسترده پیدا می‌کنند.

وی به فرموده پیامبرگرامی اسلام(ص) اشاره کرد و گفت: زیارت انسان‌های بزرگ، زیارت قبور و زیارت امام حسین(ع) و ائمه اطهار مطابق حدیث رسو‌ل‌الله(ص) جائز است و راهپیمایی بزرگ اربعین مغایرتی با مبانی اهل‌سنت ندارد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام‌جمعه موقت سنندج تصریح کرد: زیارت امام حسین(ع) جائز است و ارتباطی به شیعه و سنی ندارد چراکه امام حسین تمام هستی، خانواده و جان خود را در راه اسلام فدا کرد و عزت و کرامت به بشریت و جامعه مسلمانان داد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت افزود: حرکت و نهضت امام‌حسین(ع) محور اتحاد مسلمانان است و راهپیمایی اربعین نیز سبب شکوه و وحدت بیشتر در بین تمام مسلمانان می‌شود.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.