اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


حضور اهل سنت در پیاده روی اربعین نشانه وحدت مسلمانان است

تاریخ انتشار: 1397/8/7-12:55
کد خبر: 57086
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر :
حضور اهل سنت در پیاده روی اربعین نشانه وحدت مسلمانان است
امام جمعه پیرانشهر گفت: حضور اهل سنت در حماسه میلیونی اربعین وحدت امت اسلامی را رقم می زند و همبستگی بین مسلمانان را تقویت می کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری ایرنا، ماموستا مصطفی محمودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: حضور پرشور مسلمانان اعم از اهل تسنن و تشیع اقتدار دنیای اسلام و مسلمانان را در برابر ظالمان و کافران به تصویر می کشد و نشان می دهد برخلاف تبلیغات منفی دشمنان برای تفرقه افکنی بین مسلمانان، آنان همچنان متحد هستند.

وی ادامه داد: همچنین این حضور یکپارچه بر رعب و وحشت دشمنان می افزاید و به آنان ثابت می کند هرگز تسلیم ظالمان نخواهند شد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر بیان کرد: علاوه براین، همایش پیاده روی اربعین وحدت و همبستگی بیشتر کشورهای عراق و ایران را موجب و به ارتباط عمیق آنان باعث می شود.

ماموستا محمودی افزود: پیاده روی اربعین پیام های مختلفی دارد بویژه در بعد سیاسی اقتدار جهان اسلام را در شکلی وسیع به رخ استکبار می کشد.

امام جمعه پیرانشهر ادامه داد: اربعین فرصت مناسبی برای زیارت شخصیتی است که جان و مال و فرزندانش را فدای اسلام کرد و شخصیتی که تسلیم ظالم نشد.

وی بیان کرد: تجمع میلیونی مسلمانان در همایش پیاده روی اربعین نمایش قدرت امت اسلامی در برابر کافران و ظالمان و دشمنان اسلام ومسلمانان است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر افزود: این تجمع نشان می دهد مسلمانان اعم از شیعه و سنی در برابر ظالمان سکوت نمی کنند و همچنان برای مقابله با مستکبران یکدل و متحد هستند.

به گزارش ایرنا پیاده روی بزرگ و میلیونی اربعین در روزهای منتهی به اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برگزار و نزدیک به 20 میلیون نفر از سراسر کشور در آن حضور می یابند؛ هشتم آبان سال جاری اربعین حسینی است.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.