اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


تقدیر دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از مواضع انقلابی و ارزشی اخیر امام جمعه پاوه

تاریخ انتشار: 1397/8/9-17:30
کد خبر: 57136
Print
Rss Services


طی تماس تلفنی صورت گرفت؛
تقدیر دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از مواضع انقلابی و ارزشی اخیر امام جمعه پاوه
حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان طی تماس تلفنی ، مراتب تقدیر خود را از مواضع ارزشی و انقلابی اخیر امام جمعه پاوه اعلام کرد

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان طی تماس تلفنی با ماموستا ملا قادر قادری مراتب تقدیر خود را از مواضع ارزشی و انقلابی وی در خطبه های نماز جمعه اخیر شهرستان پاوه اعلام کرد.
در این تماس تلفنی ، دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی ضمن تمجید از شخصیت علمی، اجتماعی و انقلابی ماموستا دکتر ملا قادر قادری ، از حضور فعال ، موثر و دغدغه مند  وی در جلسات شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی و اهتمام جدی نسبت به مسائل مربوط به حوزه های دینی و اجتماعی در منطقه تقدیر نموده و با محکوم کردن فضاسازی رسانه ای شبکه های اجتماعی ضد انقلاب علیه ایشان در هفته های اخیر ، از مواضع انقلابی و ارزشی امام جمعه پاوه در مقابله با هنجارشکنی های پیش آمده در جشن انارانه آن شهرستان تمجید نمود .

دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در این تماس تلفنی تاکید کرد: روحانیت انقلابی همواره حافظ ارزشهای اصیل اسلامی و آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و جنابعالی بعنوان یک چهره فرهیخته علمی، مذهبی و یک روحانی متنفذ در استان کرمانشاه و مناطق کرد نشین کشور، بحمدالله همواره مدافع این ارزشهای والا بوده و هستید.
در این تماس تلفنی ، ماموستا قادری نیز ضمن اظهار خرسندی از انتصاب حجت الاسلام و المسلمین لطفیان به سمت دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون نموده و از ایشان بدلیل تماس و حمایت معنوی از مواضع اخیر خود قدردانی نمود و دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی را وظیفه ذاتی خود و روحانیون دانست.
لازم به ذکر است ماموستا دکتر ملا قادر قادری در خطبه های نماز جمعه دو هفته قبل پاوه، از سازمان گردشکری شهرستان بدلیل برگزاری جشن های خلاف شئونات اسلامی انارانه  در منطقه اورامانات بخصوص شهرستان پاوه به بهانه توسعه گردشگری گلایه کرده بود و برگزاری جشن های حاوی برنامه های خلاف شئون اسلامی در روز جمعه را که روز عبادت امت اسلام است تقبیح کرده بود.
وی همچنین در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته، از هجمه علیه روحانیت، نمازجمعه و شعائر اسلامی به شدت انتقاد کرده و انتشار مقاله ای در رسانه های پاوه علیه حجاب را مصداقی دیگر از این وقاحت دانسته بود.
گفتنی است برخی علما و مسئولین کردستان و سایر مناطق کشور نیز در طول این مدت از مواضع وی حمایت نمودند.
 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.