اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


علما و روحانیون اهل سنت خراسان شمالی با صدور بيانيه اي همگان را به حضور گسترده در راهپيمايي اين روز دعوت كردند

تاریخ انتشار: 1397/8/12-8:27
کد خبر: 57155
Print
Rss Services


در آستانه يوم الله 13 آبان:
علما و روحانیون اهل سنت خراسان شمالی با صدور بيانيه اي همگان را به حضور گسترده در راهپيمايي اين روز دعوت كردند
علماء و روحانیون اهل سنت خراسان شمالی با دعوت از عموم مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان ماه اعلام کردند که راهپیمایی ضد استکباری سیزدهم آبان، نمایشی از وحدت و همدلی همه اقوام ایران اسلامی بوده و وظیفه ای شرعی هر مسلمانی است که برای نقش بر آب کردن توطئه دشمنان و اعلام نفرت از شیطان بزرگ، در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، در این بیانیه آمده است:

13 آبان سالروز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه، روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و هر یک از این اتفاقات تاریخی زمینه یوم الله 13 آبان را در کشور فراهم کرد.

در این روز بزرگ ملت شریف ایران تنها چیزی را که نباید فراموش کنند شعار "مرگ بر آمریکا" است، چرا که باید این شعار تا ابد زنده بماند و از نسلی به نسل دیگر منتقل شود تا آیندگان، این نظام مقدس نیز بدانند، استکبار جهانی در چندین دهه گذشته چه ظلم ها و جنایاتی را نسبت به کشور عزیز ما روا داشته و بی شک در آینده نیز خواهد داشت.

شیطان بزرگ باید بداند تا زمانی که سیاست های استکباری و خوی ظالمانه آنها بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سایر ملت مظلوم جهان ادامه داشته باشد، ملت شریف ایران اسلامی با استکبار مقابله کرده و "مرگ بر آمریکا" را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین شعار خود در تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان و سایر مراسمات و مناسبت های انقلاب اسلامی فریاد خواهند زد.

در این بیانیه همچنان آمده است: "وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ "عزت از آن خدا و رسول و مومنان است. ملت مسلمان ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی همیشه شاهد توطئه های آمریکا و اذناب آن بر علیه نظام اسلامی و مردم ایران بوده است، بحمدالله با پایمردی و استقامت ملت، هیچکدام از این توطئه ها موفق نبوده و سردمداران آمریکا ناکامی های پیاپی را تجربه کرده اند.

در شرایط کنونی، دشمنان با ایجاد توطئه های اقتصادی، سعی در برهم زدن آسایش و آرامش اقتصادی ملت ایران هستند و شایعاتی را نیز در خصوص دسیسه هایشان بعد از 13آبان، در بین مردم رواج داده اند که اگر ملت ایران همچون گذشته و بیش از پیش با وحدت و انسجام فقط لوازم ضروري و مایحتاج روزمره را تهیه کنند و احتکار نکرده و به بازار هجوم نیاورند، تحریم ها هیچ تأثیری بر ما نخواهد گذاشت و بلکه باعث نابودی نقشه های شوم دشمنان ایران اسلامی در این راستا خواهد گردید.

باید بدانیم و فراموش نکنیم، اگر مسیر استکباری از ایران منقطع نمی شد، امروز شاهد بسیاری از بی عدالتی ها و ظلم و ستم ها و وابستگی شدید کشور به ابرقدرت ها بودیم.

لذا ما علمای اهل سنت خراسان شمالی (مدیران، مدرسین حوزه‌های علمیه، ائمه جمعه و جماعات مساجد) دوشادوش ديگر اقشار غيور کشورمان ايران، با شرکت در صف های منسجم و متحد خود در این روز بزرگ، ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري(مدظله العالی) توطئه ها و دسیسه های دشمنان اسلام و انقلاب را خنثی خواهیم کرد.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.