اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


حضور حماسی و انقلابی طلاب و روحانیون اهل سنت آذربایجان غربی در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

تاریخ انتشار: 1397/8/14-6:39
کد خبر: 57241
Print
Rss Services


نمایش دوباره وحدت و همدلی در پایتخت اقوام و ادیان مختلف؛
حضور حماسی و انقلابی طلاب و روحانیون اهل سنت آذربایجان غربی در راهپیمایی یوم الله 13 آبان
طلاب و روحانیون اهل سنت آذربایجان غربی در کنار دانش آموزان، دانشجویان و سایرقشرهای مختلف مردم استان همزمان با سراسرکشور با حضور در راهپیمایی 13 آبان فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، طلاب و روحانیون اهل سنت آذربایجان غربی در کنار دانش آموزان، دانشجویان و سایرقشرهای مختلف مردم استان همزمان با سراسرکشور با حضور در راهپیمایی 13 آبان فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

راهپیمایی یوم الله 13 آبان همزمان با سراسر کشور آغاز شد و راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی حاوی شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل پس از طی کردن مسیرهای تعیین شده با آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

جامعه اهل سنت استان نیز با سردادن شعار‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند.

در این راهپیمایی ائمه جمعه و جماعات و روحانیون اهل سنت استان بر ایستادگی مردم ایران دربرابرتحریم‌های ظالمانه آمریکا، پایبندی ملت ایران به انقلاب و نظام و ادامه استکبارستیزی ، ظلم ستیزی واستبداد ستیزی تاکید کردند.

در ادامه قطعنامه ی پایانی راهپیمایی قرائت شد که راهپیمایان با سردادن شعارهای انقلابی علیه استکبارجهانی، آن را تأیید کردند.

سپس راهپیمایان پرچم های آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل را به آتش کشیدند.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.