اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


پیام امام جمعه اهل سنت اسالم در پی حضور حماسی ملت ایران در یوم الله 13 آبان

تاریخ انتشار: 1397/8/15-14:53
کد خبر: 57301
Print
Rss Services


پیام امام جمعه اهل سنت اسالم در پی حضور حماسی ملت ایران در یوم الله 13 آبان
حجت‌الاسلام تاج الدین برزکوهی ، امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در پیامی از حضور گسترده و پرشور ملت ایران اسلامی در یوم الله 13 آبان تشکر و قدردانی کرد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت‌الاسلام تاج الدین برزکوهی، امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در پیامی از حضور گسترده و پرشور ملت ایران اسلامی در یوم الله 13 آبان تشکر و قدردانی کرد .

متن پیام به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور و شرکت اقشار مختلف ملت شریف ایران اسلامی به خصوص مردم بخش اسالم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 13 آبان بار دیگر تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های بلند انقلاب اسلامی و مهر تایید دیگری بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص استکبار جهانی به ویژه آمریکای جهان خوار بود .

این حضور حماسی و پرشور دانش آموزان و دانشجویان و مردم شیعه و سنی در اسالم همگام با سراسر ایران اسلامی نشان دهنده بصیرت و روحیه استکبار ستیزی مردم می باشد که تصویری چشمگیر در برابر دیدگان جهانیان آفرید و دشمنان اسلام را مایوس نمود .

اینجانب برخود لازم میدانم از حضور پرشور و گسترده مردم همیشه در صحنه که جلوه ای از وحدت و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند ، تشکر و قدردانی نمایم .

 

حجت ‌الاسلام تاج الدین برزکوهی

امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.