اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


پیام مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در پی حضور حماسی ملت ایران در یوم الله 13 آبان

تاریخ انتشار: 1397/8/15-14:55
کد خبر: 57302
Print
Rss Services


پیام مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در پی حضور حماسی ملت ایران در یوم الله 13 آبان
حجت‌الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در پیامی از حضور گسترده و پرشور ملت ایران اسلامی در یوم الله 13 آبان تشکر و قدردانی کرد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت‌الاسلام عزت شیخ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در پیامی از حضور گسترده و پرشور ملت ایران اسلامی در یوم الله 13 آبان تشکر و قدردانی کرد .

متن پیام به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور گسترده و پر شور دانش آموزان و دانشجویان و ملت با بصیرت و همیشه در صحنه در سیزدهم آبان ماه ، سالروز تسخیر لانه جاسوسی که یاد آور روز های پایداری و ایستادگی و حرکت جثورانه جوانان در برابر دشمن بوده است به عنوان نقطه قوت و عطف انقلاب اسلامی و نقطه ضعف دشمنان برای ملت ایران شناخته شده است .

در 13 آبان ماه سال 1358 جوانان انقلابی میهن عزیزمان با تسخیر لانه جاسوسی اسناد جنایات و تجاوز آمریکای جنایتکار را بر ملا کردند و این‌گونه روز 13 آبان برای همیشه در تاریخ ایران ماندگار شد . 

امروز نیز جوانان شرکت کننده در راهپیمایی یوم الله 13آبان ادامه دهنده راه آنان بوده اند و با حضور حماسی خود ، وحدت ، اتحاد و پیروی از منویات رهبری را به عنوان راهبرد عزت و پیشرفت انتخاب نموده اند .

اینجانب به سهم خویش لازم می دانم از حضور یکپارچه مردان و زنان در خلق حماسه باشکوه 13 آبان کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم و از درگاه خداوند متعال نابودی دشمنان اسلام و عزت و سربلندی مردم شریف ایران اسلامی را خواهانم .

 

حجت ‌الاسلام عزت شیخ

مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.