اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


امنیت کشور را مدیون رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هستیم

تاریخ انتشار: 1397/8/19-11:35
کد خبر: 57320
Print
Rss Services


امام جمعه آق قلا:
امنیت کشور را مدیون رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هستیم
امام جمعه آق قلا گفت: امنیت و آسایش امروز کشور را مدیون رهنمودهای رهبر انقلاب هستیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری مهر، آخوند عبدالحی میرزاعلی در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی که در حوزه علمیه اسلامی آق قلا برگزار شد، اظهار کرد: همه می دانند استان گلستان در اتحاد و وحدت اقوام نمونه و الگویی برای سایر بلاد اسلامی است و علت آن هم وجود آیت الله نورمفیدی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان است.

وی افزود: مردم استان گلستان در اتحاد و همدلی، همفکری و تعامل به عنوان ید واحد عمل می کنند و همواره در این راه منسجم هستند.

میرزاعلی ادامه داد: وحدت و همدلی در استان گلستان به گونه ای است که علمای اهل شیعه و سنی در کنار هم و در مراسم یکدیگر با جان و دل شرکت می کنند.

وی گفت: امنیت و آسایش امروز کشور مدیون راهنمایی ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است و اگر در کشورهایی مانند عراق و سوریه و یمن و غیره چنین رهبری وجود داشت هیچگاه به این مشکلات دچار نمی شدند.

آخوند میرزاعلی افزود: افرادی که بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد می کنند نه شیعه هستند و نه سنی و نقشه دشمنان را کامل می کنند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.