اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


جهان اسلام می‌تواند در سایه انسجام اسلامی در برابر استکبار ایستادگی کند

تاریخ انتشار: 1397/8/19-12:0
کد خبر: 57325
Print
Rss Services


امام جمعه بوکان:
جهان اسلام می‌تواند در سایه انسجام اسلامی در برابر استکبار ایستادگی کند
ماموستا عباس احمدی ،امام جمعه بوکان با تبریک پیشاپیش ماه ربیع‌الاول و میلاد حضرت محمد(ص) اظهار داشت: پیامبر اسلام(ص) بزرگترین مخلوق خدا و رهبر تمامی بشریت و مسلمانان جهان بوده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا عباس احمدی ،امام جمعه بوکان با تبریک پیشاپیش ماه ربیع‌الاول و میلاد حضرت محمد(ص) اظهار داشت: پیامبر اسلام(ص) بزرگترین مخلوق خدا و رهبر تمامی بشریت و مسلمانان جهان بوده و امید است که جهان اسلام وحدت خود را حفظ کنند چون در سایه انسجام اسلامی، دشمن یارای نفوذ در بین مسلمانان را نداشته و جهان اسلام می‌توانند در برابر استکبار ایستادگی کنند.

وی با تقدیر از حضور پرشکوه و بی‌نظیر مردم بوکان در راهپیمایی 13 آبان بیان کرد: مردم آگاه و هوشیار بوکان در 13 آبان امسال به خاطر حساسیت‌های اخیر، سه برابر سال‌های گذشته در راهپیمایی حضور یافته و شعارهای کوبنده‌ای بر علیه استکبار جهانی سر دادند بنابراین مسئولان باید بیش از پیش به این مردم وفادار خدمت کنند.

ماموستا عباس احمدی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن هفته وقف گفت: مردم باید املاک و دارایی‌های خود را در راه خدا وقف کنند تا به فقرا و مساکن کمک شود و در این رابطه وقف بهترین راه برای کمک مالی به نیازمندان است.

امام جمعه بوکان با اشاره به فرمایش پیامبر(ص) اظهار کرد: ایشان فرمود، هر کس سه نکته را رعایت کند بهشت بر او واحب است، اینکه زمانی که به منزل می‌رسد با خوشرویی به اهل خانه سلام کند، اهل مسجد بوده و جهاد در راه خدا داشته باشند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.