اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


مردم مسلمان ایران هرگز در برابر استکبار جهانی تسلیم نخواهند شد

تاریخ انتشار: 1397/8/19-12:3
کد خبر: 57327
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر:
مردم مسلمان ایران هرگز در برابر استکبار جهانی تسلیم نخواهند شد
ماموستا مصطفی محمودی ،امام جمعه پیرانشهر با تقدیر از حضور پرشور و بی‌نظیر مردم این شهر در راهپیمایی 13 آبان امسال اظهار داشت: مردم پیرانشهر با این حضور در صحنه خود نشان دادند که در برابر دشمن هرگز کوتاه نیامده و تسلیم استکبار نمی‌شوند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا مصطفی محمودی ،امام جمعه پیرانشهر با تقدیر از حضور پرشور و بی‌نظیر مردم این شهر در راهپیمایی 13 آبان امسال  اظهار داشت: مردم پیرانشهر با این حضور در صحنه خود نشان دادند که در برابر دشمن هرگز کوتاه نیامده و تسلیم استکبار نمی‌شوند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر افزود: همچنین مردم پیرانشهر با این حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان نشان دادند که تا رسیدن به اهداف امام(ره) آماده پیکار و مبارزه بوده و از تحریم هراسی به دل ندارند.

ماموستا مصطفی محمودی اظهار کرد: نبی مکرم اسلام(ص) نیز به مدت سه سال به شیب ابوطالب که صحرایی خشک و سوزان بود تبعید و آزار و اذیت فراوانی را متحمل شد اما هرگز تسلیم مشرکان نشد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر تصریح کرد: هم اکنون همین شرایط برای نظام جمهوری اسلامی به وجود آمده و دشمن هر روز فشارهای اقتصادی خود بر ملت ایران را بیشتر می‌کند بنابراین در چنین شرایطی مردم باید با یکدیگر متحد بوده و آزار و اذیت تحریم را تحمل کنند، چون روزی خواهد آمد که این تحریم‌ها نیز به پایان می‌رسد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.