اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


قدردانی علما و روحانیون اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان از برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله 13 آبان

تاریخ انتشار: 1397/8/19-12:22
کد خبر: 57330
Print
Rss Services


قدردانی علما و روحانیون اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان از برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله 13 آبان
علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان از حضور حماسی مردم این استان در برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله 13 آبان قدردانی کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، در این پیام با اشاره به حضور باشکوه مردم فهیم و ولایتمدار اهل سنت استان گلستان، همگام با سایر مردم استان و سراسر کشور در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی آمده است:

 

"بسم الله الرحمن الرحیم"

حضور پرشور اقشار مختلف مردم به ویژه آینده سازان میهن عزیز اسلامی، نشانه روشنی از بینش و بصیرت بالای مردمی است که همواره پاسدار آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

بار دیگر مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور حماسی و گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، عظمت و شکوه اسلام و انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دادند و ثابت کردند که این ملت همچون همیشه در مبارزه با قلدری و زورگویی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار همچو کوهی استوار ایستاده اند.

مردم فهیم، آگاه و ولایتمدار استان گلستان، اعم از شیعه و سنی، همگام با سایر مردم در صفوفی به هم فشرده، شور و شعور ستودنی شان را به رخ استکبار جهانی و ایادی شوم آن کشیدند و حماسه اي ديگر از عشق و دلدادگی به امام امت خویش را آفريدند.

بی شک شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم الله13 آبان، وحدت و اتحاد ملی در حول منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را ضامن تداوم انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند نظام مقدس و پیشرفت کشور و عامل شکست و ناکامی دشمنان انقلاب دانسته و همدلی، انسجام و وحدت را به عنوان راهبرد عزت و پیشرفت انتخاب نموده اند و به فضل الهی بار دیگر با خلق حماسه ای بزرگ، برگ زرین دیگری در افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،خلق نموده و لرزه بر اندام استکبار انداختند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.