اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


نشست خبری خبرساز چهره آمریکای در ایران

تاریخ انتشار: 1397/8/19-15:30
کد خبر: 57341
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
نشست خبری خبرساز چهره آمریکای در ایران
نشست خبری لوئیس فاراخان به نشستی خبرساز در عرصه جهانی بدل شده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، نشست خبری لوئیس فاراخان به نشستی خبرساز در عرصه جهانی بدل شده است.

رسانه های جهانی از جمله رسانه های آمریکایی به انعکاس نشست خبری لوئیس فاراخان چهره سرشناس آمریکایی در ایران پرداخته اند. بر این اساس لوئیس فاراخان که رهبری مسلمانان آمریکا شناخته می شود به یک نشست خبری در تهران آمده و در این نشست خبری مواضع تند و انتقادی فراوانی را نسبت به سردمداران آمریکا و از جمله رئیس جمهور این کشور اتخاذ کرده است. لوئیس فاراخان که یک سیاه پوست معروف آمریکایی بوده و گروه ملت اسلام را در آمریکا رهبری می کند به داشتن مواضع بسیار تند بر ضد اسرائیلی ها و همچنین دولت مردان آمریکایی شناخته می شود و این مسلمان سرشناس آمریکایی در نشست خبری تهران در تلاش بوده است تا شعار مرگ بر اسرائیل را به زبان فارسی تلفظ کند که این اقدام وی به شدت مورد توجه رسانه های جهانی قرار گرفته است. وی همچنین در این نشست خبری خطاب به ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفته است که وی دست از دشمنی با ایران که ملتی بزرگ و دارای پیشینه چندین هزار ساله است بردارد و از جنگ افروزی در خاور میانه دوری کند. وی هشدار داده است که جنگ افروزی ترامپ در خاور میانه ممکن است منجر به جنگی گسترده شود و آتش درگیری ها را به اندازه ای شعله ور سازد که چین، روسیه و بسیاری از قدرت های دیگر جهانی هم در این درگیری ها مشغول شوند.

موضع گیری های شجاعانه و متفاوت این رهبر مسلمانان آمریکا به شدت در جامعه آمریکا انعکاس داشته و رسانه های خبری معروف آمریکا از جمله آسویشیتد پرس و دیگر رسانه های آمریکایی بدان واکنش نشان داده اند. حال باید منتظر ماند و دید آیا هنگامی که فاراخان به آمریکا بازمی گردد مورد توبیخ مقامات امنیتی و اطلاعاتی این کشور قرار خواهد گرفت یا خیر؟

لینک خبر:

https://www.yahoo.com/news/louis-farrakhan-iran-warns-trump-mideast-war-possible-110714069.html

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.