اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


بیش از 500 هزار کشته از انسان های بی گناه در نتیجه مبارزه ادعایی آمریکا بر علیه تروریسم

تاریخ انتشار: 1397/8/19-15:31
کد خبر: 57343
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
بیش از 500 هزار کشته از انسان های بی گناه در نتیجه مبارزه ادعایی آمریکا بر علیه تروریسم
تحقیقی منتشر شده است که فاش کرده بیش از 500 هزار انسان بی گناه در خاور میانه در نتیجه مبارزات ادعایی آمریکا بر علیه تروریسم جان خود را از دست داده اند .

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، تحقیقی منتشر شده است که فاش کرده بیش از 500 هزار انسان بی گناه در خاور میانه در نتیجه مبارزات ادعایی آمریکا بر علیه تروریسم جان خود را از دست داده اند .

دانشگاه براون آمریکا به تازگی گزارش و تحقیقی را درباره جنگ و خونریزی در خاور میانه منتشر کرده است که در این گزارش آمده است که پس از حوادث تروریستی یازده سپتامبر آمریکا در سال 2000 میلادی، این کشور به بهانه مبارزه با تروریسم به خاور میانه لشکر کشیده و به صورت مشخص به کشور هایی همچون افغانستان و عراق حمله کرده تا به قول خود، به مبارزه مسلحانه با تروریست ها بپردازد و آنها و آثارشان را از منطقه پاک سازد. و لی آنچه که در عمل رخ داده است، این است که بیش از 500 هزار انسان در کشور های افغانستان و عراق و همچنین در پاکستان جان خود را در جریان درگیری های آمریکا و هم پیمانان این کشور از دست داده اند و تعداد بسیار زیاد دیگری هم که آمار دقیقی از آنها وجود ندارد، در نتیجه این سیاست های آمریکا زخمی شده اند .  این گزارش می افزاید که آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم به افغانستان و عراق لشکر کشید و رد تروریست ها را در پاکستان هم در پیش گرفت و در نتیجه این ادعای مبارزاتی امریکا انسان های بی گناه فراوانی به خاک و خون کشیده شدند و جان خود را از دست دادند. در گزارش دانشگاه براون اشاره شده است که این افراد در نتیجه درگیری های مستقیم جان خود را از دست داده اند و این گزارش نتوانسته است اشاره ای به تلفات درگیری های غیر مستقیم داشته باشد که تعداد بسیار زیادی هم در این نوع درگیری ها جان خود را از دست داده اند .

آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم به منطقه لشکر کشید، ولی هم اکنون می بینیم که منطقه خاور میانه سرشار از تروریست ها است و آمریکا هم همچنان به بهانه مبارزه با آنها به کشور های دیگر از جمله سوریه لشکر کشیده است .

لینک خبر:

https://news.antiwar.com/2018/11/08/us-wars-in-iraq-afghanistan-and-pakistan-killed-500000-people/

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.