اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مرحله ی پنجم مسابقه ی «قرآن کتاب زندگی» برگزار می شود

تاریخ انتشار: 1397/9/5
کد خبر: 57790
Print
Rss Services


به همت معاونت فرهنگی و اموراجتماعی دبیرخانه شورا؛
مرحله ی پنجم مسابقه ی «قرآن کتاب زندگی» برگزار می شود
به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی مرحله ی پنجم مسابقه ی «قرآن کتاب زندگی» برگزار می شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در مرحله ی پنجم مسابقه ی را «قرآن کتاب زندگی» برگزار می کند.

به گفته مسئولین برگزاری این مسابقه نوع برگزاری آن به این گونه  است که به مرور آیاتی از قرآن کریم مرتبط با موضوع مسابقه و توضیحاتی پیرامون آن آیه در صفحه ویژه مسابقه قرآنی در وب سایت دبیرخانه بارگذاری می گردد و در پایان، سوالاتی از مطالب بارگذاری شده مطرح می شود که در صفحه ویژه مسابقات در دسترس خواهد بود.

در ضمن به ازای هر پاسخ صحیح در هر مرحله از مسابقه یک امتیاز برای شرکت کننده در نظر گرفته می‌شود. و شرکت کنندگان دارای امتیاز بالا از شانس ویژه ای برای برنده شدن برخوردار هستند

کلیه علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت و صفحه ویژه مسابقه قرآنی به آدرس www.dmsonnat.ir و یا از طریق سامانه پیامکی دبیرخانه با شماره پیامک 3000520910 در این مسابقه شرکت نمایند.

گفتنی است در پایان این دوره از مسابقه به تعدادی از افرادی که پاسخ درست را به سامانه پیامکی مسابقات ارسال نمایند به قید قرعه جوایز 150 هزار تومانی اهداء خواهد شد.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.