اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


سی و یکمین نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/9/11
کد خبر: 57944
Print
Rss Services


پیش از ظهر امروز؛
سی و یکمین نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برگزار شد
دومین نشست دور چهارم فعالیت شورا و سی و یکمین نشست ادوار شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در سالن جلسات حوزه دبیر شورا برگزار گردید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، امروز دومین نشست دور چهارم فعالیت شورا و سی و یکمین نشست ادوار شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در سالن جلسات حوزه دبیر شورا برگزار گردید.

در این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین مروی ، رئیس شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی برگزار گردید، از زحمات و تلاش های ارزنده حجت الاسلام و المسلمین محمدی سیرت و عرب نیا، رئیس و دبیر سابق شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت قدردانی شد.

همچنین در این نشست یک روزه حجت الاسلام والمسلمین مروی رئیس و دبیر جدید شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور را به اعضای این شورا معرفی کرد و ابراز امیدواری کرد: با خلاقیت و ابتکار عمل مناسب و همکاری بیش از پیش مسئولین دبیرخانه و دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان ها، و همچنین هماهنگی بیش از پیش با اعضای شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت روند رو به رشد فعالیت های دبیرخانه سرعت بیشتری گرفته و با تعامل مناسب با سایر دستگاه های مرتبط شاهد پیشرفت روز افزون در دستیابی به اهداف متعالی سازمان باشیم.

ریس شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی افزود: همراهی و همدلی و موفقیت های موجود حاصل زحمات این شورا و اعضای فرهیخته آن می باشد.

در ادامه اعضای شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون دستور جلسه این شورا پرداختند.

لازم به ذکر است حجت الاسلام و المسلمین خاموشی ، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه چندی پیش طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین مروی به عنوان رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت منصوب گردیدند.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.