اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 22 آذر 1397| 5 ربيع الثاني 1440

 


کنفرانس وحدت زیر مجموعه حرکت مقاومت است/ عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مردود است

تاریخ انتشار: 1397/9/12
کد خبر: 57954
Print
Rss Services


عضو مجمع تقریب مذاهب در کرکوک:
کنفرانس وحدت زیر مجموعه حرکت مقاومت است/ عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مردود است
عضو مجمع تقریب مذاهب در کرکوک اظهار داشت: کسانی که به عادی سازی روابط با اسرائیل روی آورده اند، اصولا سیاستمدارانی اند که به دنبال حفظ صندلی ها و منصب خود هستند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شیخ منتطر حسین، عضو مجمع تقریب مذاهب در کرکوک در حاشیه سی و دومین کنفرانس وحدت اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری تقریب، گفت: کنفرانس وحدت امسال هم همانند سالهای پیش موفق عمل کرده است، اما از آنجا که موضوع کنفرانس وحدت امسال «قدس، محور وحدت امت» بود، برگزاری آن اهمیت بیشتری داشت.

وی ادامه داد: در این کنفرانس، بسیاری از مسائل روز جهان اسلام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به فضل رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران و تلاش برگزار کنندگان این کنفرانس، بسیاری از متناقضات و موارد اختلاف سابق، تحت قبه ای واحد بررسی شد.

شیخ منتظر حسین با اشاره به اینکه کنفرانس وحدت به نوعی زیر مجموعه حرکت مقاومت است، تصریح کرد: حضور اندیشمندان و علما در این کنفرانس  موجب خشم دشمنان می شود و آنها را می ترساند؛ چرا که دشمنان شب و روز در پی تقرقه و جدایی بین صفوف مسلمانان هستند و وقتی می بینند در اینجا این همه مسلمان از همه مذاهب زیر یک پرچم واحد به دو رهم جمع شده اند، برایشان وحشت آور است.

وی در خصوص عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی و کشورهای حوزه خلیج فارس با رژیم اشغالگر صهیونیستی هم  گفت:عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی مردم کشورهای عربی مردود است و آن را قبول ندارند؛ کسانی که به این امر مبادرت می ورزند اصولا  سیاستمداران و رهبرانی هستند که به دنبال حفظ صندلی ها و جایگاه و منصب خود هستند و می ترسند که این صندلی از آنها گرفته شود، به همین دلیل برای حفظ تاج و تخت خود به آمریکا و رژیم صهیونیستی روی آورده اند؛ حال آنکه هیچ یک از مردم کشورهای عربی و مسلمانان کل جهان، راضی به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نیستند.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.