اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


ما علمای اهل سنت حادثه تروریستی چابهار را محکوم می کنیم

تاریخ انتشار: 1397/9/15
کد خبر: 57995
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت کنارک:
ما علمای اهل سنت حادثه تروریستی چابهار را محکوم می کنیم
امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: حادثه تروریستی چابهار که منجر به شهادت افراد بیگناه شد نشانگر کینه توزی استکبار جهانی دارد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از پایگاه خبری تحلیلی چهاربهاران، مولوی عبدالملک ملکی پور در گفت و گو با چهاربهاران در واکنش به حمله صبح امروز تروریست‌ها در چابهار ضمن محکوم کردن این جنایت و حرکت سخیف گروهک‌ تروریستی اظهار کرد: هرگونه حملات تروریستی به مردم از دیدگاه اسلام و قرآن به‌شدت "محکوم" است.

وی افزود: عملیات تروریستی ناموفق صبح امروز چابهار که منجر به شهادت دو عزیز از پرسنل نیروی انتظامی و زخمی شدن افراد بیگناه زن و مرد در این حادثه شد؛ داغی بزرگ را بر قلب مردم این مرز و بوم قرار داد.

امام جمعه اهل سنت کنارک ادامه داد: هدف اصلی استکبار جهانی و جیره خوارانش از اینگونه اقدامات تروریستی تفرقه بین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم است ولی مردم شیعه و سنی ما با وحدت و در کنار هم زیر بار ظلم و ستم نمی روند.

مولوی ملکی پور با اشاره به لزوم وحدت هرچه بیشتر مردم بیش از هر زمان دیگری بیان کرد: دشمن با این گونه اقدامات و حملات تروریستی و انتحاری می خواهد میان مردم مسلمان سیستان و بلوچستان اختلاف ایجاد کند ولی امت همیشه سرافراز دست در دست هم این توطئه ها را ناکام خواهند گذاشت.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.