اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


بیانیه دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت عملیات تروریستی چابهار

تاریخ انتشار: 1397/9/15
کد خبر: 57999
Print
Rss Services


بیانیه دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت عملیات تروریستی چابهار
دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت عملیات تروریستی چابهار بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت عملیات تروریستی چابهار بیانیه ای را صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بار دیگر دست پلید استکبار و ارتجاع از آستین گروهکی شیطانی و اسلام نشناس بیرون آمد و جمعی از مردم بی گناه سرزمین مان را به خاک و خون کشید.

جنایت ددمنشانه صبح امروز چابهار که منجر به شهادت و جراحت جمعی از مردان، زنان،کودکان و مرزداران جان برکف انتظامی گردید در حالی رخ داد که امت اسلامی آخرین روزهای ماه ربیع الاول و ایام میلاد مسعود پیامبر اعظم «ص» را به جشن و سرور نشسته و سیره عملی و رفتاری مهربان ترین پیام آور وحی را با یکدیگر مشق میکردند.

حرکات شرم آور گروهک های تروریستی مزدور و جیره خوار که هر بار با شعارهای دروغین مذهبی و قومی در گوشه ای از جهان اسلام فتنه انگیزی می کنند نشانه ای آشکار از دوری این جماعت افراطی و ددمنش از اندیشه های انسان ساز پیامبر رحمت و اخلاق و غرق شدن بیش از پیش در منجلاب نفاق ، جهل و تکفیر است.

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، ضمن تبریک و تسلیت عروج ملکوتی شهدای والامقام و آرزوی شفای عاجل  مجروحین این حرکت انتحاری ننگین که با هدف لطمه زدن به وحدت و انسجام امت اسلامی و همدلی مثال زدنی مردم استان پر افتخار سیستان و بلوچستان طراحی شده است، خواستار پیگیری و برخورد قاطع مسئولین امنیتی و مرزداران دلیر نظامی و انتظامی با عوامل و ریشه های فاسد گروهک انصار الشیطان و تبیین و تقبیح اندیشه های مسموم گروهک های تکفیری و ضد انقلاب  از سوی علمای فرهیخته و انقلابی منطقه بخصوص ائمه جمعه و جماعات اهل سنت می باشد.

ان شاءالله ملت ایران و عموم مسلمین عالم، با اعتصام بحبل الله و عمل به منویات روشنگرانه ولی امر مسلمین جهان ، بزودی شاهد برافراشته شدن پرچم پر افتخار اسلام عزیز بر قله های بلند جهان خواهند بود.

 

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.