اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


اعلام آمادگی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان برای برگزاری مسابقات فوتسال طلاب اهل سنت کشور

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58005
Print
Rss Services


سرپرست هماهنگی، نظارت و ارزیابی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان:
اعلام آمادگی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان برای برگزاری مسابقات فوتسال طلاب اهل سنت کشور
سرپرست هماهنگی، نظارت و ارزیابی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان گفت: آمادگی برگزاری مسابقات کشوری فوتسال طلاب اهل سنت در کشور را داریم که این مهم در قالب پیشنهادی به دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی ارسال شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل ازرابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان ، سعید جلیلی، اظهار کرد: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر انتظار از جوانان در حوزه خودباوری و همچنین فعالیت در سه حوزه تحصیل تهذیب و ورزش، مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اقدام به برگزاری مسابقات فوتسال در سطح مدارس علوم دینی شهرستان سنندج کرده است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد روحیه نشاط و شادابی برای حرکت در مسیر تعالی و ارتقای حس خودباوری از دیگر اهداف دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان در راستای اجرای این برنامه بوده است.
سرپرست هماهنگی، نظارت و ارزیابی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان با بیان اینکه در این مدت بسیار کم جهت ثبت نام، با استقبال خوب طلاب مواجه شدیم و در مجموع تعداد 15 تیم در قالب 4 گروه در این مسابقات باهم به رقابت می‌پردازند و در پایان مسابقات از سوی رئیس دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان تیم‌های برتر مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت‌ و توانایی‌هایی که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور وجود دارد پیشنهاد برگزاری مسابقات کشوری فوتسال طلاب اهل سنت از سوی مرکز به دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی ارسال شده که در صورت نهایی شدن اقدامات بعدی انجام می‌گیرد.
سرپرست هماهنگی، نظارت و ارزیابی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان با اشاره به اهمیت نقش ورزش در ارتقای روحیه انسان گفت: بدون شک ورزش به عنوان پدیده‌ای اجتماعی برای دوام جامعه لازم است و این مهم باید در بین اقشار مردم نهادینه شود.
جلیلی در پایان اضافه کرد: ورزش باید در جامعه ما به صورت یک عادت دائمی مثل غذا خوردن در آید تا بتوانیم از دریچه آن جلوی بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی را بگیریم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.