اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


شورای روحانیت و افتا، اهل سنت دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58016
Print
Rss Services


طی بیانیه‌ای؛
شورای روحانیت و افتا، اهل سنت دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد
علما، روحانیون، شورای روحانیت و افتا، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان حادثه تروریستی چابهار را با صدور بیانیه‌ای محکوم کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، حادثه تروریستی شهرستان چابهار در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و زخمی شدن شماری از هموطنانمان شد، در حالی رخ داد که کمتر از سه ماه از حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز گذشته بود؛ اتفاقی که قلبهای ما را آکنده ازغم و اندوه کرد.

این بار دست ایادی دشمنان در چاربهار در ماه مولود، ماهی که منتسب به پیامبر رحمت و مهربانی است به خون پاک ملت این مرز و بوم آغشته شد.

آنچه که مبرهن و عیان می نماید این است که گروهک‌ها و گروههای تروریستی که دست به چنین اعمالی ددمنشانه ای می زنند و از خون و خونریزی افراد بی گناه هیچ ابایی ندارند، دست پرورده استبداد آمریکا و رژیم صهیونیستی و رژیم‌های مرتجع منطقه و کانون های مروج خشونت و افراط گرایی در منطقه است که در صدد برهم زدن ثبات، یکپارچگی و وحدت اقوام مذاهب ایران اسلامی و درنهایت سلطه بر ملت ایران هستند، اما بی‌شک ملت ایران همچون گذشته اقدامات ضدبشری آنها را خنثی و چهره واقعی آنها را برملا خواهند کرد. 

ما علما، شورای روحانیت و افتا، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان ضمن محکوم کردن این اقدامات جنایات‌کارانه و توطئه‌های خبیث دشمنان و گروهک های تروریستی، تسلیت خود را به پیشگام مقام معظم رهبری، خانواده‌های معظم این شهدا که مظلومانه در جریان این حادثه تروریستی شهد شهادت را نوشیدند، عرض می کنیم و ایمان داریم که ید پرقدرت الهی همچنان گذشته از آستین سربازان قدر این مرز و بوم بیرون خواهد آمد و انتقام خون این عزیزان را از تروریست‌ها و سردمداران تکفیری و صهیونیستی خواهد گرفت.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.