اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58022
Print
Rss Services


دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد
دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:

حادثه تروریستی چابهار که منجر به شهادت و جراحت تعدادی از هموطنان شیعه وسنی  و حافظان امنیت و آرامش کشور عزیزمان شد، موجب تألم و تأثر خاطر همه هموطنان شهید پرور شد.

دشمنان کوردل و ستم پیشه این مرز و بوم همواره با اعمال ننگین و ظالمانه خویش سعی در تضعیف روحیه آزادیخواه ملت شریف ایران داشتند و علی الخصوص در روز‌های اخیر که در نتیجه بی اثر ماندن تحریم‌ها و توطئه‌های آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی و دولت‌های تروریست حامی آنها، با شکست مفتضحانه‌ای مواجه شده‌اند، همچون همیشه در پی شکست، دست به اعمال رذیلانه و تروریستی زدند، غافل از اینکه مردم غیور ایران اسلامی با پاسداری از خون شهیدان و دفاع از میهن اسلامی و با توکل به قدرت لایزال خداوندی در برابر همه توطئه‌ها سربلند بوده و خواهند بود.

تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده است که خون زنان و کودکان و مردان ایران زمین سرچشمه توفیقات الهی و پیروزی های درخشان نظام حق و روشنایی بر دشمنان شیطانی خواهد بود.

ضمن تسلیت به خانواده معظم شهدای گرانقدر این حادثه و مردم شهید پرور ایران اسلامی و آرزوی بهبودی عاجل برای مجروحان، اقدام ناجوانمردانه این کوردلان را محکوم و اعلام می‌نماییم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.