اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


محکومیت حادثه تروریستی چابهار توسط علما و روحانیون اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58023
Print
Rss Services


محکومیت حادثه تروریستی چابهار توسط علما و روحانیون اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان
علما و روحانیون اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان حادثه تروریستی چابهار را که منجر به شهادت و جراحت تعدادی از غیورمردان پاسدار امنیت و آرامش میهن عزیزمان شد، را محکوم کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، علما و روحانیون اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان حادثه تروریستی چابهار را که منجر به شهادت و جراحت تعدادی از غیورمردان پاسدار امنیت و آرامش میهن عزیزمان شد، را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است:

حادثه تروریستی چابهار که منجر به شهادت و جراحت تعدادی از غیورمردان پاسدار امنیت و آرامش میهن عزیزمان شد موجی از غم و اندوه و تأثر در سینه مالامال از امید و عزم ایرانیان برانگیخت و این اقدام وحشیانه نشان داد که نظام اهریمنی سلطه از هیچ فتنه و توطئه ای علیه این ملت پرافتخار فروگذار نخواهد کرد.

این اعمال کورکورانه تروریستی و هدف قرار دادن امنیت کشورمان نشان از آن دارد که این  مزدوران معاند، نه تنها بویی از انسانیت نبرده اند بلکه برای دستیابی به اهداف پلیدشان از هیچ جنایتی فروگذار نیستند.

مردم ایران اسلامی با هردین و مذهب و قومیتی همانند زمان دفاع مقدس برای حفظ این مرزو بوم جانفشانی خواهند کرد وخون شهدا تضمینی برای پرورش درخت تنومند اسلام وانقلاب خواهدبود.

بدون شک این اقدام بدون پاسخ نخواهد ماند و ملت ایران اسلامی با اتحاد و پیروی از ولایت فقیه وحفظ اتحاد و همدلی و برادری، پاسخ کوبنده‌ای به عوامل این اقدام جنایتکارانه خواهند داد.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.