اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


امام جمعه اهل سنت بندر لنگه حمله تروریستی در چابهار را محکوم کرد

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58026
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت بندر لنگه حمله تروریستی در چابهار را محکوم کرد
امام جمعه اهل سنت بندر لنگه حمله تروریستی روز پنج شنبه در چابهار را محکوم کرد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از  روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، شیخ بهجت، امام جمعه اهل سنت بندر لنگه در خطبه نماز جمعه این هفته به برکات ماه ربیع الاول پرداخت و اشاره کرد.

پیامبر ما مانند سایر مردم و شخصیتها نیست که فقط سالی یک بار در سالروز میلادش از او صحبت کنیم، پیغمبر ما مسلمانان جایگاه بالایی نزد خداوند دارد و در هر ساعت میلیون ها نفر بر پیامبر ما درود می فرستد و این بزرگی و مهربانی پیامبر را میرساند.

وی در ادامه خطبه گفت: در پایان ماه ربیع الاول هستیم، در این ماه پر برکت میلاد پیامبر مهربانی ها را جشن گرفتیم و شیعه و سنی در کنار هم مراسمات خوبی را ارائه دادیم، اینجانب به عنوان امام جمعه اهل سنت مراتب تشکر و سپاس خودم را نسبت به افرادی که این مراسمات زحمت زیادی کشیده بودند اعلام میدارم.

وی در پایان خطبه ضمن محکوم کردن حمله تروریستی روز پنج شنبه در چابهار گفت: دشمن همیشه قصد دارد در جوامع بین الملل امنیت ایران را به چالش بکشاند، اما غافل هستند که ما مردم ایران با وحدت و دوستی درکنار یکدیگر پیمان بسته ایم تا در مقابل دشمنان اسلام و ایران مثل گذشته بایستیم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.