اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دشمنان اتحاد ملت ایران را هدف قرار داده اند/ برخورد قاطع با بانیان حادثه تروریستی چابهار

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58028
Print
Rss Services


رئیس شعبه سنندج دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان:
دشمنان اتحاد ملت ایران را هدف قرار داده اند/ برخورد قاطع با بانیان حادثه تروریستی چابهار
رئیس شعبه سنندج دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار گفت: دشمنان با این اقدامات ضد بشری اتحاد ملت ایران را هدف قرار داده اند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، ماموستا اقبال بهمنی، با اشاره به حادثه تروریستی طی چند روز اخیر در شهر چابهار اظهار کرد: طی روزهای اخیر در شهر چابهار که یکی از مناطق سنی نشین است، توسط ایادی تروریست و ضد اسلام حادثه ناگواری شکل گرفت که منجر به شهادت و زخمی شدن چند نفر از هموطنانمان شد.

وی تصریح کرد: همه مردم فهیم و مسلمان استان کردستان به ویژه علمای دینی و ماموستایان این اقدام دشمنان اسلام را محکوم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اینگونه اقدامات تروریستی ارتباطی با پیروان اهل سنت و تشیع ندارد، گفت: این دست اقدامات ضد اسلام و ضد انسانی توسط ایادی دشمنان اسلام و دست‌نشاندگان استکبار انجام می‌گیرد.

رئیس شعبه سنندج دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان اضافه کرد: امنیت امروز ایران مثال‌زدنی است و تمام اقوام و مذاهب زیرپرچم اسلام و به برکت انقلاب اسلامی در اوج امنیت و اتحاد زندگی می‌کنند و این مسئله موجب خشم دشمنان شده است.

ماموستا بهمنی افزود: موفقیت‌ها و اقتدار امروز ملت ایران به برکت حرکت جامعه ما زیر پرچم توحید و خداشناسی شکل گرفت و دشمنان برای برهم زدن این امنیت دست به اجرای هر توطئه‌ای می‌زنند.

وی با بیان اینکه استین پلید دشمن یک روز در قالب تحریم اقتصادی بیرون می‌آید، گفت: دشمنان شکست خورده ایران در جنگ سخت و هجمه‌های فرهنگی امروز برای خدشه‌دار کردن وحدت و انسجام ملی ما دست به اقدامات کور و ترور می‌زنند.

وی اضافه کرد: دشمنان سعی دارند با اینگونه اقدامات ضمن ایجاد وحشت در مردم اتحاد و انسجام ملی ملت ما را بر هم بزنند که قطعا به جایی نمی‌رسند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان سعی دارد به نام دین و مذهب به پیکر اسلام و انقلاب ضربه بزند، گفت: این اقدامات دشمنان هیچ ارتباطی با دین ندارد و جامعه علمای اهل سنت این حرکات ضد انسانی و ضد اسلامی را شدیدا محکوم و انتظار برخورد جدی از سوی مسوولان نظام با بانیان اینگونه اقدامات را داریم.

رئیس شعبه سنندج دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان خاطرنشان کرد: اهل سنت و تشیع در کنار هم برای حراست و حفظ انقلاب، تبعیت از رهبری و اجرای قوانین اسلامی و انقلابی در میدان حاضر هستیم و هیچگاه از اهداف الهی و انقلابی که داریم دست نخواهیم کشید.

ماموستا بهمنی بر شناسایی دست‌های آلوده در حادثه تروریستی چابهار تاکید کرد و گفت: اجازه نمی‌دهیم دشمنان در کشور ما چنین فتنه‌هایی را تکرار کنند و این انتظار را از مسئولان داریم، بانیان حادثه تروریستی چابهار را به اشد مجازات برسانند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.