اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مردم مسلمان سیستان وبلوچستان با هر گونه نا آرامی مقابله می کنند

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58032
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت سراوان:
مردم مسلمان سیستان وبلوچستان با هر گونه نا آرامی مقابله می کنند
امام جمعه اهل سنت سراوان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار گفت: مردم سیستان و بلوچستان با اتحاد و همدلی با هر گونه خشونت، نا آرامی و حرکات تروریستی مقابله می کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری مهر، مولوی عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: دشمن با اقدامات کور خود در پی تفرقه افکنی و ایجاد بدبینی در جامعه است بنابراین باید با هوشیاری پیوند بین شیعه و سنی و همچنین مردم و نظام تقویت شود.

امام جمعه اهل سنت سراوان افزود: عاملان حادثه تروریستی چابهار مزدوران فریب خورده ای بودند که با هدف قرار دادن همشهریان عزیزمان چهره واقعی استکبار را به نمایش گذاشتند.

وی با محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار ادامه داد: مردم سیستان و بلوچستان با اتحاد و همدلی در کنار یکدیگر با هر گونه خشونت، نا آرامی و حرکات تروریستی مقابله می کنند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه با هدف نا امن نشان دادن منطقه صورت گرفت، گفت: این حرکت های ددمنشانه از سوی کسانی صورت گرفته که چشم دیدن توسعه و پیشرفت منطقه را ندارند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.