اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


حمله تروریستی چابهار نتیجه شکست آمریکا در تحریم ایران است

تاریخ انتشار: 1397/9/17
کد خبر: 58037
Print
Rss Services


مولوی یعقوب حسین‌بر:
حمله تروریستی چابهار نتیجه شکست آمریکا در تحریم ایران است
رابط شعبه خاش دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان گفت: پس از اینکه آمریکا و عوامل استکبار جهانی در تحریم‌ها علیه ایران شکست خوردند تصمیم گرفته‌اند جریانات قبلی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم را احیا کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، مولوی یعقوب حسین‌بر با بیان اینکه حادثه تروریستی چابهار نه تنها هیچ خدشه‌ای به اتحاد و وحدت مردم شیعه و سنی وارد نکرد بلکه اتحاد و وحدت آنان را مستحکم‌تر ساخت، اظهار داشت: این گروهک‌های تروریستی مزدور آمریکا و اسرائیل هستند که اعمال آن‌ها از دیدگاه اسلام و قرآن و همه مردم محکوم است.

رابط شعبه خاش دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: گروهک های تروریستی با انجام عملیات خرابکارانه در کشور به دنبال بدنام کردن نظام در چشم مردم هستند که همواره در رسیدن به اهداف خود ناکام می‌مانند.

مولوی حسین بر افزود: پس از اینکه آمریکا و عوامل استکبار جهانی در تحریم‌ها علیه ایران شکست خوردند تصمیم گرفته‌اند جریانات قبلی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم را احیا کنند.

وی با بیان اینکه مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان هیچ‌گاه به دشمن فرصت خرابکاری در کشور را نخواهند داد تصریح کرد: دشمن هرچقدر برای ایجاد خرابکاری و دلسرد کردن مردم از نظام تلاش کند نمی‌تواند به اهداف شوم خود برسد و در نهایت برگ برنده دست مردم است.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.