اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


نهم دی ماه رستاخیز عظیمی در تقویم ایران اسلامی است

تاریخ انتشار: 1397/10/10-8:40
کد خبر: 58474
Print
Rss Services


دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در اجتماع مردم روانسر:
نهم دی ماه رستاخیز عظیمی در تقویم ایران اسلامی است
همزمان با سراسر کشور، مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در روانسر برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از سراب روانسر، در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولین در مسجد جامع شهرستان روانسر برگزار شد حجت الاسلام کاظم لطفیان، دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت عنوان کرد: نهم دی ماه روز بصیرت و روز اعلام آمادگی برای جانفشانی از سوی مردم ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه نهم دی ما ارمغان آور پیروزی جنود الهی بر جنود باطل است، افزود: در تقویم ملی ما روزهایی ثبت شده اند که تبدیل به کانون نوری برای سایر جوامع شده است، جوامع مستضعف جهان که همواره انقلاب ما حامی و الگوی آنها بوده است.

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی  افزود: ملت ما هر گاه نیاز باشد پا به میدان می گذارند و از آرمان های خود دفاع می کنند و با بیعتی دوباره پیمان چهل ساله را امروز مرور خواهیم کرد.

وی افزود: در عظمت نهم دی ماه همان بس که دشمنان ما به زبان خود اقرار کردند طی فعالیت دویست روزه ی خود که به تعبیر خودشان  بنا بود رویایشان برای از هم گسستن نظام عملی می شود  نتوانستند کاری کنند و در روز 29 آذر و 9 دی شکستی عظیم آنها را فراگرفت و موجب نابودی فتنه های همیشگی آنها گردید.

دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت افزود: همگان می دانند و می گویند در ایران هر گاه مردم پیرو رهبریشان باشند هیچ  قدرتی را توان نفوذ  در آنها نیست و استراتژی آنها ایجاد فاصله میان مردم و رهبر است که هیچ گاه موفق نشدند و نمی شوند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.