اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


پیام تبریک انتصاب سرپرست اداره کل کتابخانه های استان گلستان

تاریخ انتشار: 1397/10/12-9:28
کد خبر: 58541
Print
Rss Services


پیام تبریک انتصاب سرپرست اداره کل کتابخانه های استان گلستان
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی انتصاب آخوند عبدالحی میرزا علی به سمت سرپرست اداره کل کتابخانه های استان گلستان را تبریک گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، مهدی صفی‌یاری سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی انتصاب آخوند میرزا علی عبدالحی به سمت سرپرست اداره کل کتابخانه های استان گلستان را تبریک گفت.

وی در این پیام ضمن ابراز خرسندی از این انتصاب ابراز امیدواری کرد با توجه به تعهد، تجربه، روحیه تقریبی و سوابق ارزنده ای که آخوند عبدالحی میرزا علی در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم فهیم و مؤمن استان گلستان دارد، می تواند در این سنگر مهم فرهنگی نیز منشاء برکات فراوان باشد.

متن پیام سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی به شرح زیر است:

برادر ارجمند آخوند عبدالحی میرزاعلی امام جمعه محترم آق قلا

سلام علیکم

خبر انتصاب شایسته جنابعالی به سمت سرپرست اداره کل کتابخانه های استان گلستان موجب خرسندی اینجانب گردید.

امید است با توجه به تعهد، تجربه، روحیه تقریبی و سوابق ارزنده ای که در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم فهیم و مؤمن استان گلستان دارید بتوانید در این سنگر مهم فرهنگی نیز منشاء برکات فراوان باشید.

بی شک توجه ویژه به منویات ارزنده مقام معظم رهبری مدظله العالی در حوزه کتاب و کتابخوانی می تواند شما را در این مسیر به توفیقات شایسته تری نائل نماید. ان‌شاءالله

 

-(8 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.