اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در جمع علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان

تاریخ انتشار: 1397/10/12-11:55
کد خبر: 58544
Print
Rss Services


دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در جمع علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان
حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفیان دبیرشورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی عصر دیروز با جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان دیدار کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، در این دیدار که با حضور جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی عنوان کرد: اینکه خداوند متعال زندگی ما را در مسیر فقه و معارف قرار داده به اذن و اراده خود ما نبوده، بلکه با اراده خداوند متعال است.

دبیر شورا با بیان اینکه اولین و مهم ترین رسالت روحانیت فهم درست از دین و مفاهیم دینی است افزود: ماموریت ما و شما بسیار سنگین بوده و نباید اجازه دهیم چهره پیامبر اسلام مخدوش شود.

وی ادامه داد: امروز غرب و آمریکا به دنبال جنگ مذهبی بوده و چنانچه فردی از روی نادانی بر علیه اهل تسنن و تشیع حرفی به زبان می آورد، نباید معیار دو طرف قرار گیرد.

لطفیان ضمن معرفی دبیرخانه ی شورا به عنوان خانه ی ما وشما گفت: خدمتگزاری به برادران مسلمان شاءن بسیار بالایی دارد.

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی اظهار داشت: حوزه های علمیه یکی از ارکان مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی است، چراکه تمدن شکوهمند اسلامی باید از رهگذر حوزه های علمیه شکل بگیرد.

در پایان، علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان ضمن ابراز خرسندی از دیدار با دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به بیان نظرات و پیشنهادات و مشکلات پرداختند.

 

-(8 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.