اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 29 دي 1397| 13 جمادي الاول 1440

 


اختتاميه مسابقات قرآن كريم ويژه روحانیون و طلاب اهل سنت خراسان در سال 97 برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/10/13
کد خبر: 58558
Print
Rss Services


با معرفي نفرات برتر:
اختتاميه مسابقات قرآن كريم ويژه روحانیون و طلاب اهل سنت خراسان در سال 97 برگزار شد
در سومين روز از برگزاري مسابقات قرآن كريم ويژه روحانیون و طلاب خواهر و برادر اهل سنت خراسان از نفرات برتر تجليل به عمل آمد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، اختتاميه مسابقات قرآن كريم ويژه روحانیون و طلاب اهل سنت خراسان در سال 97 روز پنج شنبه 97/10/13 در مشهد مقدس برگزار شد و حايزين رتبه برتر در رشته هاي مختلف شناخته شده و از آنها تجليل به عمل آمد.

بر اساس اين گزارش، نفرات برتر در رشته هاي مختلف بدين شرح است:

برادران:

در رشته قرائت تحقیق روحانیون:

نفر اول: عبدالظاهر عیدی تلخک

نفر دوم: علی شیخ جامی

نفر سوم: اسماعیل صفر پور

در رشته قرائت تحقیق طلاب:

نفر اول: توحید کمال پور

نفر دوم: روح الله ابراهیمی حیا نو

نفر سوم: سلیمان غفاری

در رشته قرائت ترتیل روحانیون:

نفر اول: معین الدین فرقانی

نفر دوم: هاشم وحیدیان

نفر سوم: عبدالوهاب تیمورپور

در رشته قرائت ترتیل طلاب:

نفر اول: عبدالله مصطفایی

نفر دوم: متین اسحاق احمدی

نفر سوم: محمد منصورپور

در رشته سه جزء طلاب:

نفر اول: محمد با شوکت رودی

نفر دوم: روح الامین خلیلی

نفر سوم: بلال آتش سخن

در رشته 5 جزء طلاب:

نفر اول: عماد جیرانی

نفر دوم: حامد تاجیک

نفر سوم: حمیدرضا منصورزاده

در رشته پنج جز روحانیون:

نفر اول عبدالستار رسولی

نفر دوم: عمر تیمورزاده

در رشته ده جزء طلاب:

نفر اول: مصطفی خونگرم

نفر دوم: محمد کوچکی

نفر سوم: حمیدرضا ماخونیکی

در رشته10 جزء روحانیون:

نفر اول: عبدالقیوم فاروقی

نفر دوم: احمد برزگر قشه

نفر سوم: فضل احمد کریمی

در رشته 20 جزء طلاب:

نفر اول: محمد امین قاسمی

نفر دوم: یونس دلداری

نفر سوم: حبیب رسولی

در رشته 20 جزء روحانیون:

نفر اول: زکریا راداتی

نفر دوم: عبدالقدوس حسنی ماخونیکی

نفر سوم: عبدالعزیز رستمی کوه آبادی

در رشته حفظ کل روحانیون:

نفر اول: علی برزگر قشه

نفر دوم: عبدالقدوس سلیمانپور

در رشته حفظ کل طلاب:

نفر اول: امیر تاجی

در رشته ترجمه و مفاهیم طلاب:

نفر اول بنیامین پورعظیمی

نفر دوم: یاسین یعقوبخانی

نفر سوم: عمار دین

در رشته ترجمه و مفاهیم روحانیون:

نفر اول: هاشم وحيديان

نفر دوم: فضل احمد كريمي

سوم: غوث الدین شهرکی

.......................................................................................................................

خواهران:

حفظ کل:

نفر اول: گل اندام موسوی

حفظ ده جز:

نفر اول: زینب برزگر

نفر دوم: عبیده کبودانی

حفظ 5 جزء:

نفر دوم: زینب صوفی

نفر سوم: فاطمه غفاری

حفظ سه جزء:

نفر اول: آرزو رامی

نفر دوم: حمیرا عرب نژاد

نفر سوم: مرجان علیزاده

حفظ یک جزء:

نفر اول: زهرا فیضی

نفر دوم: حبیبه یارمحمدی

نفر سوم: بتول زیتونی

قرائت تحقیق:

نفر دوم: سهیلا امین

نفر سوم: سودابه سالاری

قرائت و ترتیل:

نفر اول: خدیجه جبارپور

نفر دوم: زینب صالحی

نفر سوم: خدیجه نوری

نفر سوم: ندا یوسفی

مفاهیم:

نفر اول: زهرا احراری

نفر دوم: گل اندام موسوی

نفر سوم: هاجر قاضی‌زاده

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.