اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


وجود مادران و پدران شهدا، باعث برکت و دیدار با آنان، مایه ی نشاط مسئولان است

تاریخ انتشار: 1397/10/17-13:20
کد خبر: 58641
Print
Rss Services


نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان:
وجود مادران و پدران شهدا، باعث برکت و دیدار با آنان، مایه ی نشاط مسئولان است
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان و هیئت همراه شامگاه شنبه (15 دی ماه 1397) در منزل شهید اسماعیل شه بخش و شهیدان ابراهیم و علی نارویی حضور یافت و با خانواده های این شهیدان دیدار نمود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان؛ محمد علی سرحدی، مدیریت فرهنگی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان گفت: نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان و هیئت همراه شامگاه شنبه (15 دی ماه 1397) در منزل شهید اسماعیل شه بخش و شهیدان ابراهیم و علی نارویی حضور یافت و با خانواده های این شهیدان دیدار نمود.

آیت الله سلیمانی و هیئت همراه، ابتدا در منزل پدر شهید اسماعیل شه بخش حضور یافته و توصیه های لازم برای مداوای مادر شهید را صادر نمودند.
 
در این دیدار دکتر پالاش مدیر کل بنیاد شهید استان، گزارشی از خدمات ارائه شده به این خانواده معظم را بیان نمود. همچنین سرهنگ جعفری معاون هماهنگ کننده ی فرماندهی انتظامی استان، ضمن تشکر از صبر و بردباری این خانواده، لوح یادبودی را تقدیم پدر شهید نمود.
 
در ادامه نماینده مقام معظم رهبری در منزل شهیدان ابراهیم و علی نارویی حضور یافته و ضمن عیادت از مادر بیمار این شهیدان با برادران و خانواده ی این شهیدان دیدار نمود.
 
آیت الله سلیمانی در این دیدارها، وجود مادران و پدران شهدا را باعث برکت و دیدار با آنان را مایه نشاط مسئولان دانست و افزوند: صبوری این افراد به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به نظام اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم.
 
وی در ادامه با اشاره به رشادت ها و جانفشانی های شهدا در جنگ تحمیلی گفت: اگر این شهادتها نبود، اگر این شجاعتها نبود، اگر این صبرهای پدر و مادرها و همسرها نبود، معلوم نبود وضع کشور چگونه می شد. اما به لطف خداوند و شجاعت فرزندان شما، ایران پیروز این جنگ شد و ان شاءالله به انقلاب مهدی موعود متصل خواهد شد.
 
در این دیدارها، مدیر کل بنیاد شهید استان ،تعدادی از مسئولان انتظامی استان، تعدادی از مسئولان لشکر 88 زرهی استان و معاونین و مدیران دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان، ضمن همراهی آیت الله سلیمانی، توفیق دیدار با خانواده های معظم شهدا را داشتند.
 
 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.