اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


رئیس امنیت لبنان: میان تروریسم تکفیری و اسرائیلی تفاوتی قائل نیستیم

تاریخ انتشار: 1397/10/18-13:20
کد خبر: 58657
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد:
رئیس امنیت لبنان: میان تروریسم تکفیری و اسرائیلی تفاوتی قائل نیستیم
رئیس امنیت عمومی لبنان ضمن اعلام اینکه میان تروریسم تکفیری واسرائیلی تفاوتی وجود ندارد، افزود تروریسم اسرائیلی نیز مانند امثال آن در حال فروکش کردن است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، عباس ابراهیم، مدیرکل امنیت عمومی لبنان در گفت‌وگو با مجله الأمن العام امنیت عمومی به آخرین تحولات لبنان پرداخت.

ابراهیم در این مصاحبه اعلام کرد، تونل‌هایی که رژیم صهیونیستی مدعی کشف و تخریب آنها در مرز لبنان با فلسطین اشغالی شد، از قدیم موجود بوده و استفاده تل‌آویو از تونل‌های مذکور در این برهه زمانی، تلاشی برای کسب پیروزی خیالی بود.

این مقام لبنانی گفت: وقوع جنگ را در زمان فعلی بعید می‌دانیم، ما خواستار جنگ نیستیم اما برای آن آماده‌ایم، اسرائیل هم اگر جنگ را بخواهد برای آن آماده نیست.

عباس ابراهیم تصریح کرد: خطر هسته‌های تروریستی در مرزها تقریبا از بین رفته اما احتمال دوباره آنها وجود دارد. ما میان تروریست تکفیری و تروریسم اسرائیلی تفاوتی قائل نیستیم؛ هر چند تروریسم اسرائیلی نیز مانند مابقی هسته‌های تروریستی در حال فروکش کردن است.

 

-(4 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.