اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


صمیمت و مودت روحانیون سردشت مثال‌زدنی است

تاریخ انتشار: 1397/10/20-12:52
کد خبر: 58683
Print
Rss Services


فرماندار شهرستان سردشت:
صمیمت و مودت روحانیون سردشت مثال‌زدنی است
نژاد جهانی، فرماندار سردشت در آیین تکریم و معارفه امام‌جمعه شهر ربط با تقدیر از زحمات و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر امام‌جمعه سابق شهر ربط گفت: فضای صمیمی و مودت بین روحانیون اهل سنت شهرستان سردشت حاکم است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان آذربایجان غربی ، مراسم تکریم با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات هنرستان خواجه نصرالدین طوسی شهر ربط از توابع شهرستان سردشت در برگزار شد.

نژاد جهانی، فرماندار سردشت در آیین تکریم و معارفه امام‌جمعه شهر ربط از توابع شهرستان سردشت در سالن اجتماعات هنرستان خواجه نصرالدین طوسی این شهر از زحمات و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر امام‌جمعه سابق تقدیر کرد. فرماندار سردشت گفت: فضای صمیمی و مودت بین روحانیون اهل سنت شهرستان سردشت حاکم است. وی این صمیمت را مثال‌زدنی معرفی نموده و تأکید داشت: به این مودت و صمیمت به‌عنوان سند افتخار نگاه می‌شود.

نژاد جهانی افزود: مودت، دوستی و همدلی روحانیون در راستای ارتقای ارزش‌های دینی و اجتماعی دین مبین اسلام بوده که بیش‌ازپیش شاهد آن هستیم.

وی تأکید کرد: هر جا و مکانی که همکاری و همراهی ماموستاها و روحانیون با مودت و دوستی همراه بوده، مانع تبدیل‌شدن یک دین اخلاق محور و اجتماعی محور به یک دین حزب محور و تفکیک‌شده و با نگاه‌های خاص بوده است.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.