اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


انسان مومن باید همیشه به یاد معبودش باشد و از او غافل نشود

تاریخ انتشار: 1397/10/22-12:48
کد خبر: 58703
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت مسجد جامع میناب:
انسان مومن باید همیشه به یاد معبودش باشد و از او غافل نشود
امام جمعه اهل سنت مسجد جامع میناب گفت: انسان مومن باید همیشه به یاد معبودش باشد و از او غافل نشود چرا که اگر لحظه ای از پروردگار عالم غافل شویم گمراه خواهیم شد و نمیتوانیم اعمال خود را انجام دهیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، شیخ جاسم کامیاب، امام جمعه اهل سنت مسجد جامع میناب خطبه های این هفته را به اهمیت ذکر اختصاص داد و اشاره کرد.

خداوند در قرآن می فرماید: "واذکروالله کثیرا لعلکم تفلحون" خداوند را بسیار یاد کنید تا رستگار شوید ،خداوند از واژه کثیر استفاده کرده که بسیار او را یاد کنیم و در آیه دیگر می فرماید: "فاذکرونی اذکرکم واشکروا  لی ولا تکفرون" من را یاد کنید تا من هم شما را یاد کنم و شکر نعمت هایی که به شما دادم را بجا بیاورید و کفران نعمت نکنید.

وی در ادامه خطبه گفت: انسان مومن باید همیشه به یاد معبودش باشد و از او غافل نشود چرا که اگر لحظه ای از پروردگار عالم غافل شویم گمراه خواهیم شد و نمیتوانیم اعمال خود را انجام دهیم.

شیخ کامیاب در پایان خطبه گفت: خداوند تبارک و تعالی نیز همیشه به یاد بندگان خودش هست و لحظه ای آنها را تنها نمی گذارد وهمیشه در دل مومنان است لذا ما با ذکر خداوند و با یاد خداوند باید محبت های پروردگار را جبران کنیم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.